Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtuk egyszerre...

Miért álmodtuk egyszerre ugyanazt?

Figyelt kérdés

Miért álmodtam ugyanazt apukámmal egyszerre ugyanazon az éjszakán.Kb egy hónapja tűnt el a macskánk másodjára mert egyszer mar visszajött de most nem. Én is és apum is azt álmodtuk hogy előkerült a macska csak én makk egészségesen o pedig holtan találta a macskát a szomszédba és mikor megtalálta a szomszéd azt hazudta h nem az o macskája.

Pedig nem igen esett szó a macsekról eltűnése óta.


2011. jún. 25. 12:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem ugyanazt álmodtátok, mert az egyikben halott volt a macska, a másikban meg élő, ez elég nagy különbség.

Gondolom mindketten azért gondolkodtok, hogy mi lehet a macskával, és ez megjelent az álomban. Az hogy egyszerre: szerintem többször is előfordult már, hogy ugyanazon az éjszakán megjelent valamilyen a macskátokkal kapcsolatos kép az álmotokban, csak nem beszéltétek meg. Ennek a részének nem tulajdonítanék nagy jelentőséget

2011. jún. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hat tom h nem nagy valami csak unatkozok am meg az a lenyeg h mind a kettonk almaban elokerult
2011. jún. 25. 12:38
 3/3 Alpok válasza:
Az álom a nap feldolgozásából valamint képzelőerőből születik. Lehetséges, hogy szinte egy dolgon járt az agyatok alvás közben.
2011. júl. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!