Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Outlook 2010-be 108 embernek...

Outlook 2010-be 108 embernek szeretném elküldeni ugyanazt, hogy lehet megoldani, hogy egyszerre küldöm el, de mégis úgy kapják meg, hogy nincs ott a többi címzett?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 08:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Az összes levelezőben így működik:

Aki a címzett mezőbe kerül, vagy a másolatot kap mezőbe, az látni fogja a többi címzettet (CC - carbon copy - másolat).

Aki a titkos másolat címzettjei közé van felvéve, az csak azt látja aki nem a titkos másolat mezőben címzett. Tehát ha azt akarod hogy senki se lássa a többi címzettet, mindenki a titkos másolat részlegbe kerül, ami a a címzettek felvételénél található, ha lenyomod a címzett- vagy másolatot kap-gombot (BCC - blind carbon copy - vakmásolat)

2011. jún. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon helyesen írta le az előttem válaszoló,annyit fűznék csak hozzá,hogy törvényileg,hivatalosan ennyi embernek egyszerre,egyazon szöveggel,egyazon e-mailben elküldött e-mail már spammelésnek minősül,és ez bűncselekmény,ami jogilag tilos,és büntetendő!
2011. jún. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
08:44 szerintem ez még kevés a spamhoz, gondolom valamit reklámozni is kell hogy az legyen. Különben spam miatt beperelem az összes managert a cégemnél aki körlevelet küld.
2011. jún. 6. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én abból indultam ki,hogy nem azt akarja elküldeni ilyen sok(108,te Atyaúristen!!!) embernek,hogy milyen idő lesz másnap,vagy hasonlót...hanem abból,hogy valamit -kéretlen reklámként- az emberek arcába akar teljes erővel,izomból-tolni. És az ilyent én is gyűlölöm,szívem szerint a nyílt utcán döngölném a földbe,kalapáccsal,tiszta erőből.
2011. jún. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
félreértés ne essen, nem reklámot akarok küldeni, csupán a régi osztálytársakat akarom ősszehoni ugyanarra a helyszinre, ezért is akarom hogy mindenki azt higyje csak neki küldöm, igy majd tök nagy filing lesz ha mindenki egyesével megérkezik, és nem számit a másikra :-)
2011. jún. 6. 10:08
 6/6 anonim ***** válasza:

és ha egy meghívott ez a kérdés alapján rájön erre? :D

sok sikert!

2011. jún. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!