Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Az olyan álmokban, ahol azt...

Az olyan álmokban, ahol azt álmodjuk, hogy kinyiffanunk, azokban miért ébredünk fel PONT akkor, amikor feldobjuk a talpunk?

Figyelt kérdés
:D lehet,hogy kicsit hülyén fogalmaztam,de lesz szíves mindenki a kérdésre válaszolni!
2011. jún. 27. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mindig akkor ébredek fel. Én egy csomószor álmodtam, hogy belémcsap a villám- meghalok és a pokolra jutok. :D

Amúgy nagyon rossz érzés volt, teljesen olyan mintha igazából lett volna.

2011. jún. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:D komoly?én mondjuk úgy értettem,h pl. leesek egy háztetőről és becsapódáskor már nem álmodom tovább,hanem felébredek.
2011. jún. 27. 09:46
 3/6 anonim válasza:
100%
Mert az agyad az álmokat csak abból építi ami információnak a birtokában van. És mivel senkinek nincs még csak halvány fogalma se róla hogy mi van a halál után, ezért az agyad nem tudja mi következzen az álombéli haláleset után, hogyan kéne folytatódnia az álomnak, így hát felébredsz.
2011. jún. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy azért, mert az "ÉN" ezt nem engedi meg. Hogy ez most konkrétan az agy miatt vagy a lelked miatt van-e, azt nem tudom. Csak azt, hogy ez nem történhet meg. Nekem is voltak már ilyen álmaim, és pl: becsapódás után nem emlékeztem, hogy mi történt. Nem ébredtem fel, csak tudatában voltam, hogy ez csak egy álom. De olyan is sűrűn előfordult, hogy az utolsó pillanatban másik testbe költöztem és az álmomban szereplő testem halálát már kívülről néztem.
2011. jún. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
55%

Én sem tartom törvényszerűnek, hogy rögtön a halál pillanatában ébredünk. Én egyszer meghaltam álmomban, túsz voltam, és úgymond belekötöttem az őrökbe. Az őr remegett, jobban félt mint én, de a legnagyobb meglepetésemre megfordult, és egy gépfegyverrel agyonlőtt. Ahogy összeestem, vártam a halál pillanatát, hiszen az agyam még működött. Kíváncsian vártam, hogy mi fog történni. Majd egyszer csak úgy éreztem, vége, megszűntem (hozzá tenném, én nem hiszek túlvilági életben), de ahogy ezt konstatáltam, megszólalt a hang a fejemben, hogy még itt vagyok. Sötét volt, nem volt testem amit mozgathatnék, nem láttam, csak a hangom volt. Ettől pánikolni kezdtem, és pár másodperccel később teljesen leizzadtan, dübörgő szívvel ébredtem fel.

Valószínűnek tartom, hogy az élni akarás ébreszt fel, engem az elmúlástól való félelem. Viszont én még kicsit maradtam az álomban, hiszen kíváncsi is vagyok, hogy milyen érzés lehet megszűnni. Viszont voltaképp nem is jött össze, de áhh :D elég zavaros így már :)

2011. jún. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a szitu, de én nagyon kíváncsi lennék az álombeli halálra. Mármint arra hogy milyen érzés. Általában valami mumus/gyilkos üldöz de mindig belefutok valami ház falába, vagy fába. Itt szoktam felkelni. Ja, és ez előtt szoktam tök gyorsan rohanni :)
2012. márc. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!