Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel 7 hónapja vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel 7 hónapja vagyunk együtt és "kezd ellaposodni a kapcsolatunk, vagyis a volt expasiját nem tudja kiverni a fejéből, mert meg csalta a bnőmet, mit tegyek, hogy "újra" szerelmes legyen belém igazán és sex terén is feldobjuk az életkedvet?

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha még csak ennyi idő után ellaposodik a dolog, az már eleve rossz :S
2010. júl. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,de nincs veszve semmi,mert szeret és szerelmes belém meg én is belé csak vhogy nem tudja kiverni a fejéből amit csinált vele...
2010. júl. 17. 10:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Vidd el szerintem valahova el sétálni vagy amit tényleg szeret járj úgy a kedvében ahogy az exe nem és rájön, hogy jobb is, hogy elmúlt már.
2010. júl. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van
2010. júl. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azárt szerelmes a régi barátjába, mert az megcsalta őt?


Ez olyan ismerős hozzáállás...

2010. júl. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem szerelmes a régi barátjába,mert megcsalta a pasi...csak nem tudja kivernia fejéből,hogy azt csinálta vele...
2010. júl. 17. 13:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Nemtom, engem hidegen hagy, hogy mit csinált az előző pasim. Ezért EX, és ezért van új barátom. Szerintem érez még iránta valamit, ha ennyire bántja a dolog..

Velem az exem gonoszul bánt, piszkált, bántott, stb.. Mégse azon emésztem magam, hanem a mostani barátommal foglalkozom. Hozzátenném: több mint két és fél éve nem laposodott el a kapcsolatunk, és harmóniában vagyunk:)

2010. júl. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!