Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Elég furcsát álmodtam valaki...

Elég furcsát álmodtam valaki megmagyarázná?

Figyelt kérdés
Egész éjszaka feszült voltam míg ezt álmodtam no szóval a saját városomat láttam valahogy telejsen másképp... köryékek voltak teljesen máshogy felépitve.. közlekedés,utcák , kinézet stb. felszálltam egy buszra és nem hazafele vitt hanem valami sötét sikátorba. Ott bementem egy épületbe ahova a többiek és ez egy olyan hely volt ahonnan többé nem menekülsz. embereket kinoztak,rabszolgának tartottak megovltak köztözve. Ám nekem sikerült kiszabadulnom mert egy takaritó nyitva hagyta az utcaajtót. Ezután én kiszaladtam és ezután csak futattam futaoittam és futottama takaritó elől aki fáradatlnul kergetett seprűvel. Nos ez vmi a jövőmből vagy célzás rá vagy ilyesminek van vmi jelentősége is?
2011. jún. 27. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
53%
jövődre célzás max az hogy albérletből kivágnak vagy sitre kerülsz de megszöksz vagy majd 2012 utáni életedből egy darab.
2011. jún. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Éjjel, amikor az agy pihen ( alszol ), akkor a tudatalatti veszi át felette az irányítást ( az agyad nem kapcsol ki, csak nincs tudatánál ---> ergo nem "dolgozik" ), és ilyenkor újra lejátssza a napi eseményeket... s ezekhez spontán képeket fűz, nem lehet tudni miért pont azt amit, és néha elég kusza dolgok jönnek létre, ezt nevezzük álmodásnak.
2011. júl. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!