Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vajon mit jelenthet ez az...

Vajon mit jelenthet ez az álom? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy néztem magamat a telefonomban de nem magamat láttam, hanem egy magas, vékony kopasz lányt. Nagyon megijedtem és eldobtam a telefonomat. Az ágyamban ültem és le volt húzva a redőny. Valaki kopogott a hátam mögött levő ablakon, és feljebb húztam kicsit a redőnyt és az a lány volt az. Gyorsan elengedtem a redőnyt hogy visszahúzódjon majd sikítozni kezdtem, hogy "Anyaaa anya segííts" majd ezután előttem termett a lány karbatett kezekkel.... Na, ezután egy nagy kiesés, és annyira emlékszem a végéből, hogy ismét kopogtak az ablakon, én felhúztam a redőnyt és a testvérem állt ott egy öreg nénivel. Bejöttek a szobámba és már anya is ott volt. Azt mondta a néni, hogy csak jött elbúcsúzni tőlem, mert hajnali 2-kor indul a járata a Menyországba... Soha nem láttam még ez az öreg nénit, de megöleltem és elbúcsúztam tőle, mire ő halványulni kezdett majd elrepült az égbe.

Most lehet kiröhögni, de ez akkor is így volt.

Normális válaszokat kérek...


2011. jún. 28. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem ijesztésböl mondom lehet megfog halni a nagyapád nagyanyád vagy egy öregebb barátod vagy nemtudom.
2011. jún. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ. összes papám/mamám már meghalt, csak egy nagymamám él... :\ :SS
2011. jún. 28. 22:26
 3/12 anonim ***** válasza:
nincs mit akkor lehet ö lesz az :/ de ez cssk 45%
2011. jún. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én elég realista vagyok, ezért semmiféle természetfeletti jelentőséget nem tulajdonítok az álmoknak. Viszont úgy gondolom, hogy az álmok valamilyen formában jelenítik meg a saját életed darabjait. A vékony, kopasz lány (te nem tudom, hogy vagy vele), de számomra egy beteget asszociál. A nénivel kapcsolatban a lényeg, hogy idős, sőt, még tudod is, hogy búcsúzni jött, mert haldoklik. Ergo valószínűleg te is búcsút intettél/intesz valaminek az életedben, vagy valaki távozik, vagy egy szakaszt készülsz lezárni. A néni kedves volt, és te is megölelted, tehát valószínűleg egy számodra kedves dologról van szó (pláne, hogy a Mennyországba megy). Az előbbi lány valószínűleg ugyanazt képviseli, mint a néni, csak másik szakaszában a folyamatnak, mert míg a lánynál tudod, hogy egyszer eljön az ideje, a néninél már búcsúzni kell.

Azt, hogy a testvérednek mi köze hozzá, szerintem csak te tudhatod, gondolkozz el rajta. : )

2011. jún. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

nem tudom most elgondolkodtam rajta de nem jut eszembe semmi amit le fogok zárni vagy le kéne zárni... :S

igen a vékony lányról nekem a daganat ugrott be ugye a kemoterápiák miatt, de nagyon ellenségesen nézett ki...

2011. jún. 28. 22:30
 6/12 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy valami nagyon régi esetről van szó. Viszont ha félelmetes volt a lány, akkor valószínűleg akkor is ez az érzés volt benned, szóval féltél lezárni, vagy féltél továbblépni. Iskolaváltás nem volt mostanában? Az akár tudat alatt is sokszor nagyon megviseli az embert.
2011. jún. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem, nem volt... viszont 1-2 hónapja összevesztem egy számomra nagyon fontos személlyel, de néhány hete már kibékültünk... azt nem tudtam lezárni... lehet hogy emiatt?
2011. jún. 28. 22:43
 8/12 anonim ***** válasza:
Persze, ha még mindig rosszul érzed magad miatta, akkor valószínű.
2011. jún. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az jutott még eszembe, hogy mivel saját magad helyett láttad ezt a lányt, lehet, hogy az akkori énedet tükrözi, biztosan nagyon kivoltál miatta.
2011. jún. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

nem már nem érzem magam miatta rosszul mert már minden rendben van. :)

igen nagyon ki voltam, de aztán helyre jöttem és utána már csak hiányzott...

2011. jún. 28. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!