Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Minap egy igen érdekes álmom...

Minap egy igen érdekes álmom volt, szeretném ha elmondanátok a véleményeteket. Szerintetek tényleg ez lesz halál után?

Figyelt kérdés
Az álom nem tartott 1-2 percnél tovább, viszont annál nagyobb hatással volt rám. Megpróbálom leírni, amit láttam. A szobámba voltam a szeretteimmel, hirtelen kinéztem az ablakon, amikor láttam a messze távolban becsapódni egy meteort (valószínűleg a világvégét láthattam). Ebben a pillanatban oda próbáltam futni édesanyámhoz, de már sajnos nem értem el odáig, mert addigra "meghaltunk". Majd jött az a rész, amit azóta sem tudok feldolgozni. "Láttam", hogy mi lesz a halálunk után. Úgy képzeljétek el, mintha a világűrben lebegne egy "lélek", de még annak se mondanám, inkább csak a gondolataim szálltak az éterben. Minden sötét volt, semmit nem láttam, próbáltam kiabálni, de senki sem reagált. Szó szerint nem volt semmi. Szerintetek tényleg ez lenne a halál után?
2011. júl. 16. 11:46
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szerintem nézesd meg magad egy orvossal.(Ez nem vicc és nem is hülyeségből írom.)
2011. júl. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Egy álom miatt? :) Mire alapozod ezt? És mi lenne a bajom? Nem hiszem, hogy itt ilyenek játszanának, ez csak egy szimpla álom volt. Csak érdekel, hogy ti mit gondoltok.
2011. júl. 16. 12:10
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
ez hülyeség nem lessz világvége ezt a tudatalattid találta ki. Nemtom mért lennél beteg én ufókkal is álmodtam h megszállták a földet. A halál hosszu életet jelent.
2011. júl. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Persze, a világvégés sztorit szerintem is csak az agyam találta ki, inkább arra lennék kiváncsi, hogy szerintetek tényleg ez lenne a halál?
2011. júl. 16. 12:33
 5/12 anonim ***** válasza:
Biztosan sokat foglalkozol gondolataidban a halàllal és az Ufókkal. Pihentesd az ilyen gondolatoktól magadat.
2011. júl. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nálam visszatérő álom a meteorhullás, hatalmas robbanások, a város pusztulása. Aztán vannak a tornádók, bombázások, ufók pusztítása és a háborús álmok. Ezek mindig visszatérnek. Az eget elborítják a darabokra szakadt meteorok, hosszú csóvákkal, és óriási robbanásokkal.

Volt úgy többször is, hogy meghaltam, és volt úgy is, hogy csak kiszálltam a testemből.


Van egy olyan sejtésem, hogy még nagyon fiatal vagy. Ha élénk a fantáziád, és nem foglal le túlságosan a napi stressz, fogsz te még máskor is ilyet álmodni. ;))

2011. júl. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én személy szerint nem így képzelem el a halált. nem vagyok vallásos, nem gondolom, hogy angyalként fogunk repkedni, és ehhez hasonlók, de ez valahogy túl "egyszerűnek" tűnik... de persze nem tudhatom :) úgy gondolom, hogy azért álmodtad ezt mert foglalkoztatnak, érdekelnek a halál után történő dolgok. Én oltári nagy baromságokat szoktam álmodni, általában akinek elmondom el sem hiszi, azt mondják, ilyet nem lehet álmodni, és csak most találom ki :)
2011. júl. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

01.26: Nem mondanám magam fiatalnak, 22 éves vagyok :)


12.24: Na valami hasonló válaszokra vártam. Nem, amúgy abszolút nem foglalkoztatnak ezek a dolgok, egyszer csak "jött" ez az álom. Se előtte, se utána nem volt hasonló.

2011. júl. 17. 21:24
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Én láttam a poklot. Homokosok kergetnek téged (ha nő vagy lesbikusok) és elakarnak kapni.
2011. júl. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
figyelj, a világvége nem 2012, mint az a fas.zkalap elmebeteg maják mondták. Mire eljön a világvége, addig 86ezerszer átélheted az életedet... szóval ne aggódj..
2011. júl. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!