Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelent azt álmodni valakir...

Mit jelent azt álmodni valakiről, hogy meghalt?

Figyelt kérdés
Nem beteg és természetesen jól van.
2011. júl. 16. 13:25
 1/4 anonim válasza:

én azt tudom hogy az azt jelenti hogy hamarosan össze vesztek vagy te meg utálod.


remélem nem a barátnőd de ha az akkor ne csüggedj mivel az ienek nem szoktak be válni.


sok szerencsét és szép jövőt!

2011. júl. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én egyszer ilyent álmodtam és másnapra meghalt.
2011. júl. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt, hogy az illető sokáig fog élni.
2011. júl. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én már minden családtagomról, jó pár barátomról, és egynéhány hírességről is azt álmodtam, hogy meghalt. Ja, és én is többször meghaltam már álmomban.

Egy biztos: bár vannak jósló álmok, a halálról szóló álmok épp olyanok, mint a többi álom - a saját életünkről, érzelmeinkről akarnak velünk közölni valamit.

A közeli ismerősöknél arra tippelek, hogy a tudattalanom akar valami belső konfliktusra rámutatni, mint pl. a bűntudat, vagy hogy túl keményen ítélem meg az illetőt. Én ezeket következtettem ki a saját eseteimből, de ez mindenkinél a saját kapcsolataival és életével van összefüggésben.

2011. júl. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!