Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álomfejtők, ez mit jelent?

Álomfejtők, ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Anya álmodta hogy én és legidősebb testvéremmel pesten voltunk, járkáltunk mindenfelé, egyszercsak eltűntem valahogy a szemük elől, anya elkezdtett keresni de nem talált meg. Mondta a tesómnak hogy jelentsenek be a rendőrségen . A tesóm azt mondta neki,hogy semmi értelme, mert 1-2 napig ugysem foglalkoznának velem.
2011. júl. 18. 16:39
 1/10 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy Nem jó velük a kapcsolatom, leginkább én zárkózom el előlük, keveset vagyunk együtt.
2011. júl. 18. 16:42
 2/10 anonim válasza:
Szerintem az édesanyádnak bűntudata lehet azért,mert nem elég jó a kapcsolata veled. Az, hogy az álomban eltűntél, valószínűleg arra utalhat, hogy ez (átvitt értelemben) a való életben is így van.
2011. júl. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Lehet.. Sokadik gyerek vagyok. Amolyan becsúszott. Nem kedvel igazán, mindig talál olyan indokot amiért kiabálhat velem, elég sokat veszekszik apróságokon. De nem hiszem hogy bánná ,hogy rossz velem a kapcsolata. Ami egy semmi
2011. júl. 18. 17:36
 4/10 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy azt hiszed, hogy senki nem szeret(pedig én téged nagyon), és szeretetre vágysz, ezért álmodtad azt, hogy elveszel, és mindenki aggódik érted.

Ez a tipikus gyerekes hozzáállás:

"ha meghalnék hiányoznék nekik" szindróma.

2011. júl. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

benne van a válsz a megjegyzésetben!

(fél hogy végképp elveszít!)

2011. júl. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
17:53. NEM ÉN álmodtam, hanem édesanyám. 2.részt Neki nem kell attól tartania hogy senki nem szereti.
2011. júl. 18. 18:21
 7/10 A kérdező kommentje:
. inkább azt jelenti hogy tűnjek el az életükből, nem ?
2011. júl. 18. 18:31
 8/10 anonim válasza:
nem hinném! amúgy meg nem kell attól tartania attól még félhet tőle!
2011. júl. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ok. Hát nem hiszem - őszintén szólva - hogy ez van. Viszont a testvérem reakciójából nem lehetne valamit kiszűrni??
2011. júl. 18. 21:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Én olvastam 2-3 könyvet az álomfejtésről, de ne vedd készpénznek amit mondok. Van egy sugallatom arra vonatkozólag, hogy mit jelenthet. Anyukád szemébe úgy eltűntél mint az álmodba, ez a szimbóluma a kapcsolat megromlásának, és bár ő szeretne veled felvenni a kapcsolatot, csak az idősebb testvéred közbe lép. Lehet hogy irigy rád ez az idősebb testvér, és nem akarja hogy jóba legyél anyukáddal, hogy az anyukátok figyelme ne vesszen el róla. Ezt az anyukád nem veszi észre közvetlenül, de a tudatalattija tisztán látja a dolgokat, és próbálja vele közölni. Nem nagyon értem mit értesz az alatt hogy 1-2 napig úgyse foglalkoznának veled. Ha kíváncsi vagy a véleményemre, küldj emailt: cseresznye35@citromail.hu
2011. szept. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!