Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egy lány, akit nem ismerek,...

Egy lány, akit nem ismerek, rendszeresen meglátogat az álmomban. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött, hogy az egyik álmomban beszorultam a redőnybe és kiszabadított onnan, aztán el is tűnt. Ezek után minden nap megjelenik az álmaimba, és van egy olyan érzésem, hogy ismerem, és ő is engem. Leginkább úgy viselkedik, mintha a barátom lenne, de nem szól hozzám, és mindig velem van. Minden este találkozunk. Ez valamit jelenteni akar?
2011. júl. 19. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Próbálj meg beszélni vele az álmodban. De amúgy valószínűleg csak vágysz egy ilyen lányra és az álmodban meg is jeleníted. Tetszik neked álmodban?
2011. júl. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem tetszik, nem vagyok leszbikus. xD De amúgy szeretnék vele beszélni, de miközbe álmodom, nem jut az eszembe...
2011. júl. 19. 18:07
 3/8 anonim ***** válasza:
akkor este elalvás előtt rendszeresen koncentrálj arra, hogy beszélni akarsz vele. Ekkor ez állítólag álmodban is eszedbe jut majd.
2011. júl. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmi értelmeset nem tudok segíteni neked, de tiszta olyan, mint az Eragonban. O.o Tök jóóóó.
2011. júl. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
"az egyik álmomban beszorultam a redőnybe és kiszabadított onnan" ezen sírok :D
2011. júl. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak olyan emberek az álmaimban akiket csak úgymond onnan ismerek... de szerintem ennek nincs jelentősége, nehéz az álmokat szakértő nélkül megmagyarázni.
2011. júl. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

BESZORLTAM REDŐNYBE

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDdd


MINDJÁRT MEGFULLADOK

2011. aug. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

08-19 23:16

reméljük is :P


amúgy nekem is van ilyen vagyis volt,mostanába nem.

és nekem is mindig ott volt olyankor,és nem szólt semmit se...

2011. nov. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!