Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért van az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért van az, hogy egy olyan lány szemez velem rendszeresen (mert hetente találkozunk), akinek van pasija és ezt biztos forrásból tudom?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 00:53
 1/7 anonim válasza:
64%

ÖCSÉM! Hallgass rám, ha jót akarsz. NE vegyél róla tudomást. Tapasztalatból mondom, ezek szutykok.

Nem akar téged, csak azt akarja tudni, hogy te pincsi módjára ugrándoznál érte. Hiú liba, ennyi.

És ha mégis összejönnél vele, te akarnál egy olyan nőt, aki mással flörtöl? Jó, persze csak veled flörtölt, mert TE Adonisz vagy. A jelek szerint annyira zavarja őt a párkapcsolata a csajozásban, mint Kiszel Tündét a belső kisugárzás hiánya.

Én még jól pofán is verném, de ököllel keményen, és megmondanám neki hogy ezt a pasija küldi.

2011. okt. 25. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 01:41


Kösz!


De tudod én már annyira szeretnék barátnőt, hogy minden jelzésnek örülök, ha végre valakinek bejönnék az maga lenne a csoda.

2011. okt. 25. 02:00
 3/7 anonim ***** válasza:
a fene tudja hogy miért van, de megesik az ilyen. Ettől függetlenül ha rámész valószínű elhajt.
2011. okt. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Millió lány van még, biztos vagyok benne, hogy találsz magadhoz illőt.
2011. okt. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 makikecske ***** válasza:
Lehet hogy nem is szemez veled, hanem csak elbambult. Amúgy meg egy barátnővel mindig csak gond van...vegyél inkább egy kutyát. Jobban jársz, nekem elhiheted.
2011. okt. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 LadyLee ***** válasza:
Kancsal?
2011. okt. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Úristen! Mennyi elmebeteg, frusztrált, kiégett fas*zfej van itt!


Hát nem csodálom h nincs nőtök, ilyenek mint ti egynek sem kellene! (válaszolóknak)



Kérdezőnek:lehet hogy tetszel neki, szimpatikus vagy. De ha van pasija, akkor hagyd.

A nők nem szoktak csak úgy szemezgetni senkivel. Főleg ha nem tatszik neki az illető.

Én márcsak tudom milyenek a lányok.

2011. okt. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!