Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Vonatos, ismerkedős álom mit...

Vonatos, ismerkedős álom mit jelenethet?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy felültem egy vonatra és szembe leült velem egy olyan csaj, aki már évek óta tetszik a buszról, de nem ismerjük egymást személyesen, csak a közösségi oldalakon találtam meg.

Mikor az álomban leült, akkor épp a laptopon dolgozgattam és ő elkérte, hogy megnézze az e-mailjeit, de ehelyett megtalálta a gépen a közöségi oldalról leszedett pár képét és kérdezte, hogy van-e még több képe a gépen, én meg mondom, hogy igen, de nem találtam meg.

Mit jelenthet ez az álom vajon? :(


2011. júl. 21. 10:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Siess, ülj fel a következő gyorsra a laptopoddal és a álom valósággá válik! De ne késlekedj, mert ha a lány elmegy a vonattal, már soha többet nem fogja elkérni a laptopod, hogy megnézze az íméljeit...
2011. júl. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!