Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jenenthet ez az álom?...

Feldmütze kérdése:

Mit jenenthet ez az álom? Megcsalom a barátnőmet. ( Bövebben lent )

Figyelt kérdés

Az elmúlt napokban kétszer, talán háromszor álmodtam azt hogy más nőkkel smárolok, nem a barátnőmmel. A való életbe ez eszembe se jutna, nagyon szeretem a párom, hatalmas lelkiismeret furdalásom lenne.

Mit jelenthet ez az álom?

A használható válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!


2011. nov. 26. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha tényleg szereted akkor semmit.de lehet igazából nem is szereted azér álmodsz más nőkel.
2011. nov. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
él benned a vadászösztön, hogy minél több nőt magadévá tégy. mivel ezt napközben elfojtod, így csak a tudatalattidban létezik, és álom formájában tör elő.
2011. nov. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
de már a f*sz kivan az ilyen kérdésekkel...
2011. nov. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor nem kell elolvasni őket! :)

Az első kettő választ meg köszönöm!

2011. nov. 26. 20:06
 5/7 A kérdező kommentje:

kaollának:

Nem lehet hogy az tör felszínre az álmaimba, hogy picit másképp képzeltem eleinte a kapcsolatot, nem így?

Tömören: kevesebbet találkozunk annál, mint amit szerettem volna. De ennek ellenére Ő a nagy Ő....

2011. nov. 26. 20:11
 6/7 anonim ***** válasza:
én egyszer azt álmodtam hogy lefeküdtem a párom legjobb barátjával (igazából az eseméényt nem láttam, csak tudtam hogy azt csináljuk éshogy vele) aztán kiderült rá 3 napra hogy a párom csal(t) engem :D
2011. nov. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lehetséges. lehet, hogy több szeretetre van tőle szükséged
2011. nov. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!