Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egymás mellett lévő sok ajtó...

Egymás mellett lévő sok ajtó ablaka egyszerre kitörik. Mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Nem igazán hiszek az "álomfejtésben", de kíváncsi lennék rá, körülbelül mi kapcsolható ehhez.

Kimentem egy ajtón, szépen becsuktam, mire hallom, hogy bent üvegek csapódnak le a földre, visszamegyek, és a helyiségben sok ajtó van egymás mellett, mindegyik üvege a földön szilánkosra törve, kisebb darabok maradtak csak az ajtókon. Mivel az én hibámból törtek ki, rámparancsoltak, hogy szedjem fel a szilánkokat. A földön ülve kezdtem el feltörölgetni sírva, vizes zsebkendővel.


2011. júl. 22. 13:27
 1/2 Öcsi8282 válasza:
nincs áthidalo az ajtok felett és azok tartják az épület sulyát
2011. júl. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Whitneyy válasza:
47%
Ez egyértelműen boszorkányságra utal.Egy dühös és szenvedett szellem tért vissza hozzáéd h az őrületbe kergessen.Én a helyedbe visszaküldeném a szellemet.Ha nem teszed 14 nap múlva meghalsz
2011. júl. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!