Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy szégyenbe...

Azt álmodtam, hogy szégyenbe kerültem, mert álmomban erősen maszturbáltam mások előtt, emiatt ujjal mutogattak rám. Miért álmodhattam ilyet?

Figyelt kérdés
Nem tudtam megállni, ezért mások előtt könnyítettem magamon. Lány vagyok. Mikor felébredtem, akkor is erős vágyam volt, de nem volt jó érzés.
2011. júl. 22. 15:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Maszturbálsz, de sohasem szexelsz mások bevonásával? Általában szégyenérzetre nevelnek, mintha ez illetlenség lenne, ha vallásos vagy, akkor még bűn is. Ezt tükrözi az álmod, az emiatt kialakult szégyenérzetet. Nem tudom, ezt elfojtod-e vagy megéled.
2011. júl. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vedd az álmot figyelmeztetésnek! Hogy elkerülhesd hogy megtörténjék a valóságban !
2011. júl. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Won ***** válasza:

Szia!

Egy-két dolgot lécci mondj el előtte, mielőtt válaszolné! így könnyebb lehet.

1. Hány éves vagy?

2. Szoktál maszturbálni a valóságban?

3. Csak ily módon szoktál kielégülni a valóságban, vagy sexelni is szoktál?

4. Van pasid?


Won

2011. júl. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, nagyon hasznosak!


Utolsó válaszoló:


1. 25.

2. igen

3. nem

4. igen

2011. júl. 22. 17:35
 5/6 A kérdező kommentje:
Mármint a 3. pont a szex nem, azaz csak így szoktam.
2011. júl. 22. 17:36
 6/6 Won ***** válasza:

Akkor ez egy tudatalatti vágy, amely álmaidban is megnyilvánul. Ez nem baj, de azért próbálj aktívabb sexuális életet élni, persze csak a pároddal. :)

Amúgy meg ha véleteln meg is történik :D, akkor sem hinném hogy sokan mutogatnának, inkább csodálnának :D !

Ne aggódj miatta!


Won

2011. júl. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!