Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelenthet ez az álom? És...

Mit jelenthet ez az álom? És miért álmodhattam ezt? De a legfurább, hogy miért érzem úgy, hogy hiányzik az a fiú?

Figyelt kérdés
Azt álmodtam, hogy egy nyaralásból tértem vissza és a repülőtéren várt a családom. De nem az a családom akikkel most élek, hanem az álombeli családom. És volt két bátyám, ikrek voltak, az egyik ilyen bunkó, vagány volt a másik meg csendes, soha nem szólt hozzám. Addig soha nem beszéltem az utóbbival, most viszont mosolyogva odaszaladtam hozzá és megöleltem. Eltolt magától, később viszont találkoztunk a plázában, ott kijött egy boltból és megcsókolt. Úgy éreztem belém szeretett és én is belé. És azért csókolt meg, mert rájött, hogy engem csak örökbe fogadtak, egyébként titkolta volna tovább az érzéseit. 16/L
2011. aug. 13. 09:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínűbb, hogy nincs köze a valsághoz, nem?

Vágyódsz egy kapcslatra de úgy érzed könnyen becsaphatnak, nem bízol az emberekben, másnak gondolod őket. Kétszínűeknek(ikrek). Megtartani a szerelmet is gondokkal jár, tiltott dolgok..

2011. aug. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem túl sok szappanoperát nézel, és vágysz egy kapcsolatra is. Romantikus kapcsolatra. Azért hiányzik az a fiú, mert marhára beleélted magad. Gondolom tetszett az álom és ébren is fantáziáltál róla. Valós személyekkel is van így, hogy igazából abba az emberbe szeretsz bele akit elképzeltél és biztos tök rossz érzés rájönni, hogy nem is olyan mint amilyennek gondoltad. Ez a jelenség internetes "kapcsolatoknál" is nagyon gyakori. Ismerkedj hús vér fiúkkal, de készülj fel hogy később ne légy csalódott, valószínű nem lesz annyira eltúlzottan romantikus mint az álmaidban. Sok boldogságot, sok szerencsét:)
2011. aug. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az az igazság, hogy van barátom. 10 hónapja vagyunk együtt. Mikor vele voltam pl ma eszembe se jutott az álombeli srác, de mikor hazajöttem, és egyedül maradtam, megint előjött.

Ja és nem nézek tv-t XD

2011. aug. 13. 19:03
 4/4 A kérdező kommentje:
Most döbbentem rá. Tegnap olvastam ezt az idézetet: "Ha az életben boldog akarsz lenni, tanulj meg valakit hibával szeretni. Mert ha olyat keresel kiben hiba nincs, más világon keresd mert a Földön nincs!" A barátomnak vannak hibái, nem is kevés, de elfogadom olyannak amilyen. De "megfogadtam" az idézet tanácsát " más világon keress..." Kerestem az álmaimban... hihetetlen:D Szerintetek hülyeség az, hogy emiatt álmodhattam ezt?
2011. aug. 13. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!