Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mért van az, hogy az álmaimban...

Mért van az, hogy az álmaimban a családom összes féfi tagja meghalt már (mármint aki közelebb áll hozzá)? Viszont a nők közül senki sem?

Figyelt kérdés
És még egy kérdés ide vonatkozóan. Volt hogy öcsém is meghalt. De ez csak tudtam, mivel láttam őt meg is érithettem, szóval teljesen élőnek tűnt (ekkor a haverjával ugyan ez volt a helyzet x). Amikor apa halt meg akkor egyszer a konyhában, lehúzott redőnnyel és kis fénynél ültünk (mint egy gyertya pl), amikor csöngettek és meghozták apa halálhírét :P. Másik pedig hogy egy óriási kapun mentünk keresztül, ekkor már tudtuk , hogy apa halott. Egy hóval borított helyre értünk, és ott kerestük vagy valami ilyesmi. Erre már nem emlékszem, mert rég volt. A harmadik személy papám volt, vele nem tudom, hogy volt mert nem emlékszem, de azt tudom, hogy hónapokon keresztül nem mertem vele egy szobában maradni xx mert kb voltam 6-7 éves mikor vele álmodtam . Szóval nem értem ez mért van.
2011. júl. 22. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
túl sok bűbájos boszorkákat nézel...
2011. júl. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nemszoktam xx : ) .. azért ha lehet értelmes válaszokat, Köszi :)
2011. júl. 22. 23:34
 3/3 anonim ***** válasza:

A rossz gének.

Vagy kiválasztott a te családod. Választhatsz melyik tetszik jobban.

2011. júl. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!