Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért tér vissza mindig ez az...

Miért tér vissza mindig ez az álmaimban?

Figyelt kérdés
szóval, mindig aztálmodom, hogy valós helyszíneken haverokkal vagyok. De egy dolog mégis furcsa, hogy mindig tudok mozgatni tárgyakat az álmaimban, gondolok itt a telekinézisre(vagy már nemtom miaz). De ezt többször álmodtam, csak a helyszín volt más, meg más feladat volt. Mikor éjszaka felkelek, akkor furcsa érzésem van. Aztán visszaalszok, s folytatódik az álom..
2011. szept. 23. 04:58
 1/2 anonim válasza:
Azért mert érdekel ez az egész és mivel az agy alvás közben a legaktívabb ezért álmodod te ezeket. SZERINTEM
2011. szept. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is szoktam telekinézissel álmodni. Felkelek és nekem is furcsa érzésem van, mert még az álom hatása alatt vagyok és úgy gondolom, hogy még ébren is meg tudom csinálni :)
2011. szept. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!