Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egyre több sérülés ér álmomban...

Egyre több sérülés ér álmomban. Mitől?

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy pl azt álmodtam multkor hogy térden lőttek és reggel ott volt a lövés nyoma a térdemen tegnap meg a nyakamon volt sérülés...
2011. júl. 23. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:
stressz, depresszíó , halucináció
2011. júl. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
A valóságos élményeket az ember beleszövi az álmába. A megoldás az lehet, ha nem tartasz éles eszközöket az ágyadban.
2011. júl. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Te nem a mátrixban jártál?
2011. júl. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Chuck Norris-szal álmodtál. Annak is örülj, hogy élve felébredtél...
2011. júl. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Won ***** válasza:

A keleti filozófiák szerint éjjelente, mikor álmodunk, akkor egyfajta testenkívüli élményben van részünk. Vagyis a lélek elhagyja a testet és, ami vele történik az egy alternatív valóság, másik dimenzió. Az itt ért hatások(sérülések) kivetülenek a fizikai tstre, miután oda visszatért.


Won

2011. júl. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez érdekes!


Na és a golyót nem találtad meg?!


Ha gondolod írhatsz privit, szívesen megdumálnánk a dolgot, mi lehet ennek az okat, talán tudok segíteni.

2011. júl. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem...a golyót nem találtam meg de mai napig megvan a nyoma az álmomban öltem csomó embert és a szaruk lőttek térden és másnap délután vettem észre hogy megvan a nyoma aki az emailt írta annak köszönöm és megfogadom a tanácsát! :)
2011. júl. 23. 11:44
 8/8 anonim válasza:

Won!

Ez teljességgel badarság. Én már álmodtam nem létező figurákról sok videójátékből (főleg Halo-ból, az a kedvencem :) meg ilyen furcsa lényekről. Azok nem léteznek, meg olyan képtelenségeket álmodtam, amit filmekből és játékokból "kutyult" össze az agyam. Emellett olyan is volt már, hogy azt álmodtam valami félelmetesen nagy bőrlemez levált a térdemről és kiállt, meg fájt. Amikor felébredtem még fájt egy ideig, de szerencsére semmi baja nem történt (és ugyanez a helyzet, amikor azt álmodtam, hogy szétroncsolódott az ínyem, de természetesen igaziból nem hála Istennek)


Amúgy ez nagyon különös... nem tudok a kérdéssel mit kezdeni...

2011. júl. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!