Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Veletek előfordult már olyan,...

Veletek előfordult már olyan, hogy álmotokban bepisiltetek?

Figyelt kérdés
Velem párszor előfordul(t) olyan, hogy miközben alszom pisilnem kellett és azt álmodom, hogy pisilek is és mikor felébredek arra ébredek hogy valamennyire tényleg be is pisiltem...Ezt hogy lehetne elkerülni???
2011. júl. 26. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Csak ha Britney Spearsel álmodok
2011. júl. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
92%
Szerintem "álomfejtés" kategória helyett ezt át kellene küldeni az "egészség" kategóriába, és akkor talán több hasznos választ kapnál rá. Egyébként teljesen normális, hogy ha pisilned kell, akkor arról álmodsz, hogy pisilned kell, mert attól, hogy alszol, az agyad még ugyanúgy reagál valamilyen módon az őt ért inderekre. Általában fel szoktak ébredni az emberek, de létezik felnőttkori ágybavizelés is, és nem is olyan ritka.
2011. júl. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
*ingerekre, bocs. =)
2011. júl. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Vércukrod rendben van?
2011. júl. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Mielőtt lefekszel ne igyál és pisiljél alvás előtt. :)
2011. júl. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem sokszor előfordult régen, de szerencsére elmúlt. :)
2011. júl. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Velem néha fodrult elő ilyen, tényleg nagyon ritkán, de nem értem miért, egyébként nem vészes, mert 1-2 csepp erejéig és aztán fel is keltem és mentem pisilni.
2011. júl. 26. 21:06
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Velem csak olyan fordul elő, hogy úgy reggel körül, amikor már tényleg pisilnem kell, olyanokat álmodok, hogy elmegyek wcre, de nincs semmi megkönnyebbülés, ugyanúgy kell. De olyan még nem volt, hogy bepisiltem, mert fel szoktam ilyenkor ébredni.

Annyit tudok ajánlani, hogy lefekvés előtt igyál meg egy pohár innivalót, és jegyezd fel magadnak, hogy mikor felébredsz az ilyenekre, hány órakor van. Ilyenkorra (kicsit hamarabbra) állítsd be az ébresztőd, menj ki wcre, aztán ha túl korán van, még visszafeküdhetsz aludni. Csinálj belőle egy rendszert.

2011. júl. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, előfordult, olyan 4 évesen.
2011. júl. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!