Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmodtatok már olyat, hogy...

Álmodtatok már olyat, hogy úgy indultatok el suliba, munkahelyre vagy bárhova máshova, hogy elfelejtettek felöltözni? Ha igen mit csináltatok álmotokban ezután? És ez vajon mit jelenthet?

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már ilyen, volt mikor cipő nélkül, volt hogy meztelenül, vagy csak fehérneműben, volt hogy papucsban/pizsamában. Nem emlékszem mi volt az álom vége, de rémlik egy olyan, hogy egyszer vhonnan próbáltam ruhát szerezni de nem sikerült és takargattam magam. Nem tudom mitől van ez, de nagyon rossz :)
2010. dec. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 tetris ***** válasza:

Igen! Az szokott lenni a leggyötrőbb álmom, hogy megyek a közértbe vásárolni, és ott veszem észre, hogy tök mezítelen vagyok. És akkor nagyon szégyellem magam.

Hogy mit jelenthet?

Az álmok mindig szimbolikus jelentésűek. A ruha hiánya talán a kiszolgáltatottságot, a védtelenséget jelentheti.

Vagy azt, hogy olyan döntéseket hozunk, amiket később megbánunk. (döntünk, hogy elmegyünk vhova, és később derül ki, hogy pucérok vagyunk)

Jelentheti a megszégyenüléstől való félelmet, vagy továbbgondolva esetleg lehet az önbizalom hiányának a jele is, hiszen nem vagyunk biztosak abban, hogy "fel vagyunk e öltözve", azaz fel vagyunk-e vértezve a külvilág támadásai ellen.

Pszichológia órán azt tanultuk: Az álmok a tudat legmélyéről fakadnak, szimbólumok formájában képeződnek le, és sűrített jelentéstartalommal bírnak.

Csak hát ember legyen a talpán, aki megfejti ezeket a szimbólumokat!

2010. dec. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
suliban voltam, épp tesióra kezdődőtt, erre annyit láttam csak hogy valahogy alsógatyában lettem, és kvára szar volt. szerencsére másra nem emlékszem már
2010. dec. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekem többször volt olyan, h a strandon azon kapom magam, h nincs rajtam fürdőruha :D
2010. dec. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Igen, nagyon sokszor álmodom azt, hogy elmegyek a suliba, és észreveszem, hogy "hoppá", és volt rajtam egy nagy barna kabát, azzal takargattam magam. Én is kérdeztem ezt az álmot, jött is pár válasz: http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__alomfejtes__1032967-..
2010. dec. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Külföldi ***** válasza:
Igen. Általában valami szabadtéri rendezvényre szoktam menni, de mindíg elfelejtek cipöt felvenni, és a zoknimat megpróbálom cipőnek álcázni
2010. dec. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Velem már megtörtént, hogy mezítláb indultam el a suliba:DD vicces volt. :DDDD
2010. dec. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
jéééééé...ilyet,pont ilyet már énis álmodtam!elindultam suliba és nem volt rajtam semmi.még alsónemű sem.éss próbáltam magam takargatni,meg keresni a ruháim.Furcsa,elég kellemetlen álom.De csak van valami jelentősége,ha többen is álmodják...
2010. dec. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
s
2010. dec. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
előzőelőtti vok.tetris írta,hogy a védtelenség,önbizalomhiány jele lehet.igazad elhet,mert sajnos nálam ez igaz. :-(
2010. dec. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!