Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Szerintetek mit jelent ez az...

Szerintetek mit jelent ez az álom? Az új iskolámban az 1. órán ott volt az egyik lány ismerősöm és az uncsitesóm. Ők csináltak vmi"csínytevést"és utána magukra vállalták az egészet pedig én is benne voltam. (ők máshova jártak miattam jöttek be órára)

Figyelt kérdés
Majd változott hirtelen egy strandon találtam magam és jött az uncsitesóm aki már nem ő volt hanem vmi helyes srác egy csómó gyerek lógott rajta és úszni tanította őket majd amikor odamentem ők eltűntek és engem tanított lebegni aztán felültem és rám dőlt és amikor majdnem megcsókoltuk egymást, felkeltem!
2011. júl. 28. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez csak egy egyszerű álom volt... Biztos sok időt töltöttél uncsiddal, és ezért történt ez. Ha ezt egyszer megálmodtad, akk nem jelent semmit, csak egy egyszerű álom. Ha másodjára is akk írd ki újra! :) :)
2011. júl. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából az unokatestvéremmel nem szoktunk sűrűn találkozni, de szeretjük egymást (barátilag). És nem hiszem h még1szer ezt álmodom mert még soha nem álmodtam semmit többször!!
2011. júl. 29. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!