Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Álmomban meghaltam, és az...

Álmomban meghaltam, és az álombéli fájdalom annyira kibírhatatlan volt, hogy felébredtem, és ugyanazt éreztem, mint előtte, csak erőteljesebben és tudatosultan. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Mintha míg álmodtam, nem vettem volna levegőt, és olyan érzés volt, mintha két tömb összeszorítaná a mellkasomat. Most attól félek, hogy valami baja van a szívemnek, vagy hasonló, de mit mondanék az orvosnak? Hogy vizsgáljon ki mindent, mert álmodtam...? Mert hát biztos, hogy nem az álom kivetülése volt, hanem a valóságban volt valami, ami beleszövődött az álmomba.
2011. júl. 29. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a valóságban történt valami. Nálam számtalanszor előfordul, hogy rohanok az álmomban, aztán hirtelen felébredek közben kapkodom a levegőt és izzadok, tehát valószínűleg nem a szobámban futkároztam.
2011. júl. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát, hogyha továbbra is fáj, több napig, akkor ezt mondd az orvosnak és ne azt hogy álmodtad. c:

De amúgy van ilyen, egyszer engem leszúrtak álmomban, és amikor felébredtem, fájt ott, ahol leszúrtak. :s

2011. júl. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Íme a bizonyíték az elme hatalmára s nehezen hiszem el hogy még létezik olyan ember aki megtagadja azt.
2011. júl. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ugyanez történt velem is! Álmomban megszúrtak, egy késsel, és amikor felébredtem rázott a hideg, és ugyanúgy fájt.
2013. szept. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2014. aug. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Adeleee válasza:
Nekem például eltörött az állkapcsom álmomban, és ugyanúgy fájt 1-2 napig...
2014. nov. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!