Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak anyámmal? Már...

Mit csináljak anyámmal? Már kibírhatatlan

Figyelt kérdés

mindig mindenkivel csak veszekszik.


apámékkal már agyf@szt kapunk tőle,mindig ahogy hazajön,ordibálás,veszekedés lesz


és direkt talál ki ilyen hülye indokokat hogy veszekedhessen


most pl 2 napja minden egyes nap ordibál velem,amiért ugyanabba a pólóba alszok 2 napja


meg akármilyen hideg van most,én nem fázok


persze ha ő fázik,már nekem is fázni kell


bakker,az előbb is fogyatékos voltam,meg nem tudom micsoda,mert szerinte én is fázok csak nem akarok felöltözni


basszus,13 évesen hadd tudjam már eldönteni hogy fázok-e vagy sem -.-"


meg mielőtt hazajött,fürödtem és elfelejtettem megtörölni a lábamat,és egy nagyon picit vizes lett a padló,és nem töröltem fel


erre már úgy elkezdett racsítani,hogy kb a fél utca belezengett,hogy én miért nem bírom feltörölni?! és vagy másfél óráig erről beszélt....


és apámékkal is minden kis hülyeség miatt veszekszik


komolyan,egyszer benevezem a valóvilág 6ba....ott is csak veszekedik mindenki mindenkivel ...


és már elegem van nekem is meg tesóméknak is ebből az állandó kiabálásból és veszekedésből!!


mit tegyek??


13l


2011. okt. 11. 18:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Hány éves anyukád? lehet klimaxol vagy problémája van egyrészt magával vagy munkahellyel és ezt rajtatok tölti ki, sok mindent nem tudsz csinálni ha apád nem olyan hogy leszabályozza.
2011. okt. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Ismerős a szitu: D Mi ilyenkor elhúzódunk a ház egy csendesebb részébe,nem szólunk hozzá,majd megunja: D És valamikor még röhögünk is :) Ne vedd fel amiket mond.Csináld meg egy szó nélkül amit kér és kerüld el.:D
2011. okt. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

hány éves? dolgozik?

lehet h most sok volt neki ez a hét. csak most csinálja vagy mindig? az enyém is ilyen. hagyd rá. szó nélkül töröld fel a padlót vagy amit mond.. nem érdemes veszekedni rájöttem... enyém is dettó ilyen. ordít mindenért... akármit csinálok

de nyugii. ülj le vele beszéld meg h nem így kellene vagy ahogy az előbb is leírtam NE KERESS SEMMILYEN KONFLIKTUST,mert ha nem adsz okot a veszekedésre akkor nem veszekszik.. töröld fel máskor azt a padlót (:

2011. okt. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)


amúgy 53 éves


és én kerülném szivesen de akkor jön utánam o.O


lp múltkor is veszekedett,én meg feljöttem a szobámba,erre jött utánam tovább magyarázni,és meglátta hogy úristen,véletlenül le esett a gatyám a földre,már jobban ordibált hogy milyen trehány vagyok xddd

2011. okt. 11. 18:17
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
az ilyen anyákat záratnám be, lehet fáj neki hogy öregszik. Nem mondom hogy már nincs sok hátra mert 18-tól még messze vagy szóval sokat fogsz még szenvedni.
2011. okt. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Anyukádnak több sexre van szüksége. Ezen persze te nem tudsz segíteni. Apukád legyen kicsit kreatívabb :)
2011. okt. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
na enyém is ilyen. igaz az enyém 58 éves.. szerintem csak félt vagy franc tudja,h nelégy trehány...:D de ez egy kicsit sok lehet h tényleg f*sz hiány van XDDDDDDDDDDD lehet az enyémnek is,csak neki nincsen pasi az életébe :D amit írtam az előbb
2011. okt. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Biztos klimaxol, nem hiszem, hogy direkt csinálja.

De talán próbáljatok meg a kedvére tenni, meddig tart feltörölni magad után? Persze panaszkodni könnyebb. :D

Tudom, nem egyszerű az ilyen emberekkel, de ez van, ezt kell szeretni és tűrni.

2011. okt. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

apámmal szerintem vagy 13 éve nem szexelnek xDDDD


lehet én is épp elég vagyok nekik :DD


ebbe mondjuk tényleg nincs sok beleszólásom xd

2011. okt. 11. 18:31
 10/14 k.lau13 válasza:

semmi különösebb baja nincsen, egyszerűen öregszik... az én anyám is hasonló, ő 57 éves, én szintén 13.......

nemtudom, ilyenkor mi jön rájuk... mondjuk én már születésem óta felnőttekkel élek, volt időm kitapasztalni, hogy milyenek(tesóm nincs, ők is felnőttek)... azt is láttam, hogy milyen, amikor megöregszenek, meg aztis, amikor haldoklik vki... okés, háth ez így most elég morbid, tudom, deh így van... csak közeledik az öregkorhoz, és ez idegesíti, vagy csak hasonlít az idősekre... az öregeknek mewg semmi nem jóh, amit csinálsz, és minden úgy kell h legyen, ahogy ők akarják, különben ott a balhé... elég önzőek és erőszakosak, meg parancsolgatnak, máskor meg mintha még ovis lennél... ismerős a szitu, és sajnállak, megértelek, de igazából tényleg annyi, hogy öregszik, szerintem rajta már nem lehet változtatni, vagyis nem érdemes........ Inkább csinálj meg mindent, amit mond, legyél vele rendes, néha beszéljetek, aztán inkább menj be a szobádba vagy valahova, és csinálj azt, amit te akarsz.......


am utolsó nemtomhány komment lehet h igazatok van XDXDXD

2011. okt. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!