Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi ez a sok oroszlán?!

Mi ez a sok oroszlán?!

Figyelt kérdés

az elejében nem voltam benne. egy férfi és családja kirándult az erdőben. a férfit kivéve az összes családtagját elvitték az oroszlánok. bár az álmom mutatta, hogy az anyja túlélte, mert nem értek a hátához ( wtf??)

ezután én, meg a családom egy része megjelentünk. utaztunk valahová. odajött egy róka és pont az és táskámhoz ment. volt benne valami kaja, csak azt szerette volna. nem messze volt az erdő. láttam az oroszlánokat ahogy kikukucskálnak. néhány embert elvittek. hirtelen lett a sorban állás. én az elején voltam aztán valamiért visszamentem a csomagomhoz, és akkor jött egy oroszlán. lett a szívroham. rohant felém, én felmásztam a táskámra, akkora volt a halálfélelmem hogy csak na. valahogy visszajutottam a sorba...hirtelen az anyukámmal és egy csoport emberrel találtam magam. Valamiért hajóval kellett mennünk. de én még mindig rettegtem a oroszlánok miatt. megint feltűnt egy, az egyik autó mögül. kiáltottam hogy: oroszlááán!!! erre mindenki odanézett, az meg ment volna vissza, és én akkor ránéztem a "takarodj innen", "félj tőlem" nézésemmel, mire vicsorgott, és rohant felém. anya a testével takart, úgy féltettem, hogy elviszi őt...az oroszlán kerülgetett minket(az ember csoportot) rajtam kívül mindenki nevetett, mintha egy aranyos cicát néztek volna. eddig bírtam..(álom vége)

ha bármit ér itt van a korom is: 12/L

(az oroszlánok jelentése izgat főleg)


2011. júl. 29. 18:47
 1/2 Tom Benko ***** válasza:
Vices álom, ne foglalkozz vele.
2011. júl. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
- Ha szelíd, barátságos: egészséges önbizalom, jó kezdeményezések; ha vad, ijedtséget okoz: önbizalmadat magadra erőlteted, kifelé túlzottan is határozottnak láttatod magad, belül kétségek gyötörnek. Idomított oroszlán: dühkitöréseid nálad gyengébbek ellen irányulnak- próbálj egyszer a főnököddel olyan kritikusan fellépni, mint az hozzátartozóiddal. Idomított oroszlán, ha égő karikán ugrik át: jól kezelt, párhuzamos szerelmi kapcsolat.
2011. aug. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!