Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek, milyen vagyok,...

Szerintetek, milyen vagyok, ha mérleg a horoszkópom viszont az aszcendensem oroszlán. És mivel 1986-os vagyok tűz jegyben születtem, de a mérleg az a levegő-höz tartozik, ja és a kínai horoszkópom:tigris. Szerintetek? Mintha minden ellentétes lenne?

Figyelt kérdés
Ja és elég különös képességeim vannak,ami Nekem átoknak tűnik,pedig azt mondják áldásként tekintsek rájuk,bár tudom ez már nem a horoszkóphoz tartozik:)
2011. okt. 18. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:
mik a különleges képességeid?
2011. okt. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az álmomban tudatomban vagyok.Szóval ha álmodok,tudom,hogy csak egy álom és azt csinálok,amit akarok.Tudom,hogy viccesen hangzik...láttok dolgokat a környezetemben és hallok,sőt néha már odáig elfajul a dolog,hogy beférkőznek az álmaimba is. ezért nagyon félek egyedül lenni este itthon.Van 2cicám és 2 kutyusom,ilyenkor behozom őket a hálóba és egy kicsit megnyugszom.De ők is észreveszik,ha van velünk valaki vagy mi.így legalább tudom,hogy nem képzelem,be magamnak őket...a párom nem hiszi el szerinte csak a képzeletem szüleménye,de nem hibáztatom,mert ha nem tapasztalnám ,én sem hinném el annyira hihetetlen...
2011. okt. 20. 16:04
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez így elmondva is hihetetlen :D
2011. okt. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A horoszkópod egyáltalán nem ellentétes, akkor lenne az ha levegő jegy helyet víz jegyű lenne pl halak, rák vagy skorpió, mert különben a kettő kioltaná egymást. Mivel levegő jegyű vagy, az az mérleg, az oroszlán aszcedesed még "nagyobbá" tesz. Úgy értem a tűzet a levegő élénkíti, felperzseli, erőt ad neki.


Nem értem a különleges képességedet. Alvás közben tudatodban vagy, az milyen? Úgy hangzik mintha nem tudnál mélyen aludni.

2011. okt. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen,tudom...én is hülyének néznék bárki mást,ha ezt mondaná...amíg az ember nem tapasztal ilyeneket,addig azt hiszi,nem is létezik.csak kitaláció.

szóval nincs is kivel megosztanom,mert hülyének néznének,vagy elmondanom,pedig már az is nagy segítség,ha kibeszélhetné az ember.

2011. okt. 20. 17:35
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen,nem is tudok,minden egyes álmomra emlékszek,mert egy éjszaka többet is álmodok.Ez valamikor szokványos napi dolgok,vagy régi emlék.Amiket újra átélek.Vannak visszatérő álmaim,amiket már kívülről tudok.Ilyenkor az apró részleteket figyelem,mit akarnak közölni velem.És vannak,amikor szörnyű álmaim vannak,üldöznek,bántani akarnak,főleg a szeretteimet,kell védelmeznem.Van mikor férfi vagyok vagy állat,tárgy...csak egy kívül álló személy,amikor nem én vagyok a szereplő csak megfigyelő.
2011. okt. 20. 19:17
 7/10 A kérdező kommentje:
Én irányítom az álmaimat,tudom,hogy ez csak álom.És azt teszek amit csak akarok...Pl. van,hogy víz alá kerülők,ilyenkor mondom magamnak: ez csak egy álom...ez csak egy álom lélegezz-lélegezz-lélegezz.ÉLs lélegzek a vízben.Vagy hogy zuhanok,akkor meg repülj...és repülők...tudom,hogy hihetetlen,de igaz...Voltam már vele egy nem is tudom,kinél...de azt mondta,az ő nem tud Nekem segíteni.Nem is ezekkel az álmokkal van baj,hanem amikor bántani akarnak...
2011. okt. 20. 19:23
 8/10 anonim válasza:
Hát. Véletlenül ez a szakmám :) A következökben Leírom a véleményem. Szerintem elég tüzes vagy. Igen válogatós. Nem szereted ha piszkálnak/kibeszélnek, viszont elég aktívan pletykálsz másokról. Szeretsz takarítani, magad körül rendet tartani. Örömet lelsz benne. Szeszélyes vagy a tigris jelkép miatt. Utánanéztem a naptáramban, és igen érdekes felfedezést tettem. A csillagképed pont ugyan annyi csillagból áll mint a hónap elejétől számitva a névnapod. Ez magas kielégithetetlenségre utal. Ha ugyvesszük habzsolod az életet... Összességében nem ellentétek tárháza vagy hanem 1 igen bonyolult személyiség. Ez persze nem rossz, hiszen ettöl sokszínű a társasági köröd. Ennyi lett volna. Szerintem ezek az adatok alapján elég hosszú leírást adtam. Legyen szép napod!
2011. nov. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

A naivnak üzenem nem szoktam ezo tv nézni,de Te biztos,ha ilyen jól tudod mi van benne,vagy kik nézik:)

A másik akkor ha nem hiszel benne miért olvasgatod az asztrológiai és a horoszkópos kérdéseket:)

Azért mert Te nem hiszel benne,igenis léteznek összefüggések,csak erre Te még nem vagy nyitott:)

Nem kell ennyire merev csőlátásúnak lenni:)

További Szép estét:)

2011. nov. 8. 18:16
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm még egyszer a véleményed "Szakmabeli":)
2011. nov. 8. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!