Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Megpróbáltam megölni egy...

Megpróbáltam megölni egy macskát álmomban. Ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
az volt a feladatom álmomban,hogy megöljek egy családot.A macskával kezdtem.Megfogtam a két lábát és ütöttem a falba.Hihetetlen,mert én állatvédő szeretnék lenni.Nagyon szeretem az állatokat,főleg a cicámat.Amúgy szerencsére a cica túlélte.
2011. aug. 3. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát...azon kívűl ,hogy ezek szerint rühelled a macskákasat....ammmm...ez a kérdés vicc??????:)??????Na jó ha a macsek fekete gondolom elűzöd a bajt ,sikertelenül...passz.:D
2011. aug. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez szerencsére nem jós álom. Szerintem azért szereted az állatokat, mert nagy a beleérző képességed, megesik a szíved a kiszolgáltatotton. És biztosan feltetted már sokszor a kérdést egy állatkínzás kapcsán: "Te jó ég! Mi vesz rá valakit, hogy ilyen szörnyűséget csináljon?! Milyen ember az ilyen?! Mi játszódik le benne, amikor ezt vagy azt műveli?!" És az agyad volt olyan szolgálatkész, hogy le is modellezte, milyen amikor valaki bánt egy állatot. Szerintem ez a magyarázat. Nyugodj meg, nincs semmi bajod. :)) Sok szerencsét az állatvédelemhez, én is imádom az állatokat.
2011. aug. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsó válaszolónak.Hát az a szörnyü,hogy álmomban még élveztem is.Tehát az állatkinzók komolyan élvezik,amikor az állatokat kinozzák...ez borzalmas
2011. aug. 4. 18:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy segíthettem. :)

Ucsó

2011. aug. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
a macska álomba ellenséget jelent..
2011. aug. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!