Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Létezhet, hogy az egyik álmom...

Létezhet, hogy az egyik álmom alatt egy másik álmomból emlékszem valamire?

Figyelt kérdés

Konkrétan egy nagyon egyedi megoldású épületre gondolok, ami egy másik álmomban is szerepelt. Az egyik legutóbbi álmom során ebben az épületben voltam, és felismertem, hogy már álmodtam azelőtt vele.

Ez lehetséges? Vagy csak az álom befolyásolt?


2011. aug. 9. 22:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy lehetséges. Bele se tudsz gondolni még mik történhetnek, csak mindig bennünk van a kétely, hogy lehet, csak az álom befolyásolt stb :S :/
2011. aug. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én álmomban egy másik memóriát használok ... semmi sem úgy van mint a valóságban ..XD nagyon vicces .. a könyéken ahol élek .. a többi falu...álmomban mindegyikben másképp vannak az utcák mint igaziból ..de minden álomban ugyanúgy ..és visszatudok rájuk gondolni álmomban .. oylan mintha 2 világ lenne egyszerre....

ezt annak tulajdonítom hogy amikor még kicsi voltam ..2-3 éves ... még annyi se .. akkor mindig megjegyeztem merre megyünk ..csak minden oylan nagy volt ..és álmomban még mindig megmaradt minden oylan nagynak ...

ez érdekes =)

de persze mást is álmodom ...

2011. aug. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jaja, nekem is szokott ilyen lenni :D
2011. aug. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!