Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Egyszer azt álmodtam, hogy...

Egyszer azt álmodtam, hogy eljött a világvége. Mit jelent?

Figyelt kérdés
Éppen apunál voltam, és egyszercsak mindenféle katonai gépjárműt láttunk mozogni. Kimentünk a főutcára, ami egyáltalán nem hasonlított az eredetihez, mert egy falu helyett magas épületek (de azért nem sűrűn) vettek körül, és utána láttam becsapódni egy rakétát. ami olyan volt mint amiben az embereket kilövik az űrbe. Utána nem történt nagy robbanás csak néhány repedés keletkezett a földön. Apúm megkérdezte a portást, hogy mi történik. Utána apukám odajött, és azt mondta, hogy: amit mondott az katonanyelven a világvégét jelenti. Ezután eszembejutott hogy szedjünk össze sok élelmet, vagy menjünk egy nagy bevásárlóközpontba. Ezután történt egy nagyon furcsa dolog. Visszatérő álomrész. Bemegyünk egy drága boltba, és leálltunk cseverészni. itt ért vége az álmomnak.
2011. aug. 12. 00:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt hogy néztél nem rég egy filmet ami a világvégéről szólt és álmodtál :D
2011. aug. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nagyon régen néztem ilyen filmet

csak a kaptár összes részét néztem meg:DD

2011. aug. 12. 12:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Katonyelv? Trolololol
2011. aug. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem jelent semmit.
2011. aug. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem kell minden szart megnézni, ennyi. A tudatalattid túl mélyen értelmezte, attól független, hogy te nem érezted.
2011. szept. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!