Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Azt álmodtam, hogy világvége...

Azt álmodtam, hogy világvége van, felrobban minden, mit jelent?

Figyelt kérdés

Megjósolták az álmomban, hogy van egy bolygó, ami nekünk fog ütközni, de aztán mégse ütközött nekünk. Tök látványos volt, kinéztem az ablakon, és kezdett tüzes lenni, és bemondták a rádióban, hogy fel fog robbani. Láttam, ahogy felrobban, és hogy a tűz közeledik a földhöz, felém, és vége lesz. És még utoljára elmondtam, hogy szeretem a barátom. És meghaltam. De a tudatom megmaradt, és kiléptem a testemből álmomban, és tökre meg voltam ijedve, hogy látom magam, és az álmomban olyan valóságos volt, hogy azt hittem, ez mind megtörténik, és nagyon furcsa volt szembesülni azzal, hogy a halál után még élünk.

Szóval igazából meghaltam, és nem tudom, h ez jelent valamit, vagy ha nem, kíváncsi vagyok mások véleményére :D


2011. okt. 12. 19:16
 1/8 anonim válasza:
Vagy fake, vagy tudat alatt foglalkoztat ez a világvége téma.
2011. okt. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Megálmodtad a jövőt!
2011. okt. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Megint telezabáltad magad lefekvés előtt és fas*ságokat álmodsz...
2011. okt. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem rossz. Fejtsd meg mit jelent.
2011. okt. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is tudat alatt nagyon foglalkoztat a világvége és a halál gondolata. Félsz tőle, de kiváncsi vagy rá.
2011. okt. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt jelenti hogy azt álmodtad hogy világvége van és felrobban minden.
2011. okt. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Na a két értelmes ember hozzászólását köszi, a többieknek meg üzenem, hogy kapják be^^

Egyébként hülyeségből kérdeztem meg, meg még soha nem haltam meg álmomban, és gondoltam kiírom. De hát igen, a fogyatékosok mindenhol megtalálnak...

2011. okt. 12. 21:37
 8/8 Doruss válasza:
Én is szinte ugyanezt álmodtam! Vagyis én azt, hogy felizzott és felrobbant a Föld, és meghaltunk, de a lelkem tovább lebegett a semmiben... furcsa :)
2011. nov. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!