Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodok ilyet?

Miért álmodok ilyet?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam, hogy egy szobában vagyok aminek nem volt ajtaja. volt benne egy ágy meg bútorok. Ketten voltunk a szobában. Egy lány akinek élénkék, hosszú haja volt és én. Olyan volt mintha a lelkünk egy lett volna, mert mindig csak az egyikünk volt fent. Amikor elaludtam akkor ő felkelt, amikor ő aludt én voltam ébren. Mintha a lelkem belé szállt volna és akkor én voltam a sima test és fordítva. Valahogy mégis tudatosan láttam a történteket. A lány mikor magánál volt csak a zöld falra festett pöttyöket és közben sír. Minden nap semmi mást se csínál csak pöttyöket festett a falra és közbe potyoktak a könnyei.


Mi lehet ennek a jelentése?


2011. aug. 12. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Kevés az információ. Ha ezt álmodtad, valóban az a lány is te voltál, tudatalattid része. Gondold végig a szimbólunokat, mert erre csak te tudod a választ!

Mit szimbolizál, mi jut eszedbe a pöttyökről(színe, bármi). Mit szimbolizál a hosszú kék haj. A többi álmoskönyv általánosít. Ezért nem jó, mert az átlag ember szimbolikáját tartalmazzák. Ilyenkor írd le egy füzetbe az álmot, mihelyt felkelsz, minden részletét, aztán gondolkozz el s szimbólumokon!

2011. aug. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Fura fura ... az álmok akár a jövőt is jelenthetik persze az agyad kicsit kiszinezi a dolgokat. De legtöbbször én arról álmodom amire lefekvés előtt gondolok
2011. aug. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Doktor nyami-nyami vagyok szerintem nyúlj bele a gagyádba

és szorongasd meg a tökeidet.

ha úgyse sikerül dugasd magad zacsin :)

2011. aug. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A pötty valami dolgot jelent. Egy pötty valami végét, kettő folytatást, három azt hogy abbahagysz valamit.
2011. aug. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát a fal tele volt pöttyökkel...=\
2011. aug. 15. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!