Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mitől álmodok mostanában ilyet?

Mitől álmodok mostanában ilyet?

Figyelt kérdés
Amikor álmodom szinte mindig egy helysínen vagyok,egy kastályban. Mindig azzal a lánnyal akit szerettem....de egyszer nemet mondott....de az álmaim nem változtak...nemrégiben megismertem egy hozzá hasonló lányt és ő jutott az eszembe. Aztán egyszer amikor elaludtam újra a kastélyban voltam, de valami más volt, nem volt ott az a lány. Amikor el kezdtem keresni mindenféle undorító lénnyel találkoztam... 2 fejű kígyó, hatalmas sáska , gólem szerűség, szellemkatonák...stb. Amikor eljutok a pincéba akkor ott van 3 ember én, az a lány, és én....van mégegy belőlem...ugyanúgy néz ki mint én ugyanazt a bőrpáncélt viseli ugyan azt a kardot...minden... csak a szeme éjfekete...és meg kell küzdenem magammal...szinte mindig ugyan ezt álmodom...de még soha nem sikerült legyőznöm...már lassan utálok aludni...mindig ez a fordított világ jelenik meg...de mitől?
2011. okt. 8. 10:38
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Érdekes álom .. nekem is van egy mindig visszatérő álmom ..

Az egyértelmű, hogy meg kell küzdened a sok undorító lénnyel, Őérte, le kell küzdened az akadályokat, hogy eljuss Hozzá .. mikor eljutottál, akkor még nincs vége a küzdelemnek, saját magadat kell legyőznöd .. ez a legnehezebb .. a sok undorító lény semmi ahhoz képest, ami utána következik .. magaddal nem vagy tisztában .. változnod kell valamiben, hogy Őt megszerezhesd .. le kell győznöd önmagad, valami ami nagyon nehezen megy neked, az lehet a kulcs Őhozzá ..

Gondolod végig mi az, amiben változnod kell .. győzd le önmagad, és utána szép álmokat ;-)

2011. okt. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kösz...igazad lehet....de nem tudom mi lehet az?
2011. okt. 8. 17:33
 3/3 A kérdező kommentje:
hosszú gondolkodás után rájöttem mi az...nagyon nehezen tudok kommunikálni a lányokkal...valahogyan az nem megy nekem....szóval azt mondod ha ezt le tudom küzdeni lehet esélyem és reggel sem "vérbe fagyva" ébredek?
2011. okt. 9. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!