Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Sokszor érzitek meg ha nagy...

Sokszor érzitek meg ha nagy baj fog történni körülöttetek?

Figyelt kérdés
én teljesen beparáztam :O, mert olyan furcsa megérzésem van . :( , a horoszkópom azt irta hogy figyeljek oda arra ami az álmaimban van mivel különös dolgokra jöhetek rá
2011. aug. 13. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Én egyszer megéreztem egy balesetet.

Valahogy éreztem hogy balast van a következő útkereszteződésben,persze ezt akkor még nem láttam. Csak kíváncsiságból továbbhajtottam,meg amúgyis érdekelnek ezek a dolgok. És nem hittem a szememnek,tényleg egy elég nagy baleset történt. Hát fura egy érzés volt,az már biztos.

2011. aug. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen.

Én mindig megérzem.

Ösztönből, mint az állatok, hogy valami baj lesz.

És úgy is lesz.

De, a jót is megérzem, hogy valami sikerülni fog, annak ellenére, hogy semmi nem utal a sikerre. Én mindig érzem, hogy sikerülni fog, nem lesz baj.

És ez is így lesz.


Nem tudom, honnan jön ez az érzés, de nagyon erős.

Sokkal erősebb, mint a racionalitás.


Csak egy példát mondok: a legnagyobb szerelmemmel úgy találkoztam, hogy voltam egy buliban, és már untam az egészet, álmos is voltam, mert előző éjjel szinte semmit nem aludtam, nyűgös voltam, mentem volna haza.

Mégis ott maradtam, mintha egy nagyobb erő nem akarta volna, hogy távozzak.

Csak ültem, mint, akit meghipnotizáltak, mint aki vár valamire.

Aztán besétált Ő.

Most visszagondolva már tudom, hogy Ő volt az, akit vártam.


Megéreztem, hogy maradnom kell.


És maradnom kellett!

2011. aug. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ez klassz :D én 14 éves vagyok ..(Lány) . én is kb 8 éves korom óta megérzek dolgokat . eddig nem zavart de most hogy vagyobb avagyok és jött ez az érzés amit még eddig soha nem éreztem valami legyőzhetetlen . nem tudom mi lesz .de nagyon félek . egyfolytában erre gondlok :(
2011. aug. 13. 17:40
 4/4 anonim ***** válasza:

Készüljetek, mert kihívlak titeket embereket egy harcra! Az nyer aki több bajt érez meg!


254/F az állatok királya

2011. aug. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!