Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtam ezt? "Félek"!...

Miért álmodtam ezt? "Félek"! (Hosszú folyt. Köv. )

Figyelt kérdés

Nem ettem sokat vacsorára...ezt ne írjátok mert nem ettem sokat.Szóval az elejére nem emlékezek,de ezekre igen:szóval a régi korban álmodtam,ott egy felnőtt férfi voltam(de egyébként 13/L vagyok...),és egy várban dolgoztam,és a királynőt megmérgezték,aztán hogy azután mi történt nem emlékszem,de a végére igen.Az volt hogy egy szolga volt az,bevitték egy börtönzárkába vagymibe,és én is ott voltam.A királynő épp be akarta zárni aki megmérgezte,és zárta is ,épp szólni akartam neki hogy énis bennvagyok,ne csukja be az ajtót(ne zárja be),de bezárta,ilyen őrök nem voltak,csak a királyő.Az ajtón volt egy kis rés,és a rab,akit bezártak velem együtt lelőtte a királynőt valami fával,vagy nyíllal,vagy nemtudom,és a királynő éppen a kulcsáért nyúlt hogy kitudja nyitni az ajtót,hogy kijussak,de a rab eltalálta a királynőt,így nem tudtam kijutni.Aztán jött a rba(aski megmérgezte a királynőt,és megfolytott.ennyi volt az álom.Bocs h hosszú,és bocs a helyesírásért,de nagyon siettem leírni...szóval ez az álom mit jelenthet?

13/L


2011. aug. 14. 14:08
 1/7 anonim ***** válasza:
semmit.Nem minden álom jelent valamit.
2011. aug. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Túlsok mese, vagy film.
2011. aug. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
értem.Tegnap néztem a Gagyi Lovag (xD)című filmet,lhet hogy attól :)
2011. aug. 14. 14:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Hehe,hát az lehetésges =)

Érdekes álom egyébként tényleg.

Első voltam

2011. aug. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
lehetséges:) köszönöm a válaszokat:)
2011. aug. 14. 14:58
 6/7 anonim válasza:
álmod emlékeztet valami nagyon rossz cselekedetedre...pl lopás...(ezzel nem akarlak mesgérteni)
2011. aug. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát..én még nem loptam soha semmit...:/ :) köszönöm a választ
2011. aug. 15. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!