Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Lehetséges az, hogy előre...

Lehetséges az, hogy előre megálmodok dolgokat, vagy csak a véletlen műve?

Figyelt kérdés

Eddig már többször is megtörtént a valóságban amit aznap, vagy pár nappal az előtt álmodtam. Első alkalommal nem törődtem vele különösebben, csak meglepődtem nagyon. Nincs rendszer ezek között, valamikor fel se fogom egyből, hogy ezt már álmomban láttam, valamikor meg egyből rámtör.

Eddigi esetek:

-osztálykiránduláson egy faépületet~nem is tudom milyen rég volta már hogy álmodtam róla, életemben nem láttam

-egy plüss majom~anya még aznap hozta haza, álmomban bántott engem, így hát a plüsst kerültem

-meteor~két napra rá mondták a tvben, hogy egy meteor szétrobbant az ország felett, vagy valami ilyesmi

-játszom a testvéremmel a gépen~ezt mondjuk amúgy is tudhattam volna, de aznap más volt, mint amúgy

és a legutóbbi

-gabonamező~még aznap a könyvemben gabonamezőről olvastam, de a legrémisztőbb az volt, hogy amikor felébredtem, annak a szereplőnek a nevét mondtam, aki beszélt erről, gondolom álmomban is mondogathattam, mirt ki volt száradva a torkom


2011. aug. 15. 23:50
 1/3 anonim válasza:
nekem is volt hogy megálmodtam hogy felkelek stb. kb a következő 5 percet. majd amikor felkeltem elkezdtek egymásután történni a dolgok amiket álmodtam. mondtam a páromnak h. ezeket megálmodtam. megálltam és elmondtam neki, hogy mit akar mondani, és mit rakott a sarokba stb szóval nem mesélem a sztorit, meg már nem is tudnám részletesen. de ő a tanúm rá, hogy minden stimmelt.
2011. aug. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Nosztredámusz megjósolta a jövőt vagy 300 évvel előre... te mért nem tudhatnád a holnapot?
2011. aug. 16. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem legutóbbi élményem, hogy egy (kvázi) családtagunkról, akit 3 hónapja nem láttam, megálmodtam, hogy látványosan lefogyott. Mivel máskor is volt már ilyen álom-élményem, csak mindig meg volt bennem a kétely, hogy talán csak "deja vu", ezért azon nyomban elmeséltem ezt az álmot a páromnak, mintegy hitelesítésképpen. Még azon a héten egy családi esemény kapcsán találkoztunk a "sógorral", és lám-lám, tényleg lefogyott vagy 20-30 kg-ot!

- Úgy 12-13 évesen arról álmodtam, hogy másnap röpdolit írunk kémiából :D (ez tuti nem vágyálom volt, mert annyira nem voltam oda a kémiáért xD) láttam, ahogyan ülünk az asztaloknál és előttünk a kérdőív (nem volt előre bejelentve és sose írtunk kérdőíves dolit azelőtt). Mondanom sem kell, hogy másnap a fent írtak szerint röpdoga :D

- egy másik alkalommal keresztapám lábát láttam sérülten, legközelebbi talinál megkérdeztem, nem fáj-e neki, azt válaszolta, hogy 2 hete valóban fájt (igaz ez inkább utó-álom :D )

- Nagymamám mesélte: látta magát amint a fia véres lepedőjét mossa - másnap kapta a telefont, hogy autóbaleset történt: szerencsére "csak" a keze tört, meg néhány karcolás. A ruhája persze véres volt.


És még folytathatnám a sort...


Szóval igen, lehetséges, valami megmagyarázhatatlan okból kifolyólag - még ha nem is vagyunk egy Nostradamusok - az arra érzékenyebbek néha tényleg bepillantást nyerhetnek a jövő eseményeibe.

2014. jún. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!