Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mitől van, hogy előre megálmod...

Mitől van, hogy előre megálmodok dolgokat? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sok dolgot megálmodtam már előre.Vannak jelentéktelen dolgok pl.:eltörik a napszemüveg,új iskola táskája lesz valakine,földhöz vágják valaki telefonját

Halálokat is megálmodok pl.:meghal a tengerim,meghal egy csincsilla,neghal a dédim szomszédja,meghal a Négus (kutya) és ilyeneket.

Az a különös,hogy általában mindig mással álmodom meg.A halál eseteket mindig mással,de még is van kapcsolat a kettő közt!!!

Ez,hogy lehet,hogy előre megálmodom ezeket?


2010. aug. 12. 14:14
 1/3 anonim válasza:
Ha máskor előre megálmodsz valamit írd, fel, nézd meg, hogy bejön-e. Mert ha csak így utólag ugrik be, mikor történik valami, hogy hú én ezt megálmodtam, akkor az nem nagy szám, az mindenkivel előfordul.
2010. aug. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ilyen velem is szokott lenni néha! kb 1 hónapba egyszer!

az agy általában kifürkészi azokat a dolgokat ami esetleg meg történhet veled a múlt tetteid alapján!

és van olyan álom ami meg se történik de van olyan ami igen!

2010. aug. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az is lehet, hogy amit megálmodsz, azt te magad váltod valóra! úgy értem, hogy azért történik meg mert megálmodod, nem azért álmodod meg mert meg fog történni. szóval próbálj elalvás előtt szép dolgokra gondolni, mert ha jó dolgokat álmodsz, abból nem lehet probléma :)
2012. márc. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!