Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Tökéletes családmodell? Létre...

Tökéletes családmodell? Létre kéne hozni ezt a világot. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Múltkor azt álmodtam ,hogy egy olyan világban élek ahol csak szőke hajú és kék vagy zöld szemű ,világos bőrű emberek élnek.

Egy családban én voltam az anya ,volt egy szőke hajú,kék szemű, erős férjem

Ebben a világban nem volt háború, nem voltak csúnya és szép emberek, mindenki tökéletes volt.

Minden olyan harmonikus volt ebben a világban.


2011. aug. 21. 12:24
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer valaki megálmodta már ezt a tökéletes világot. Háború lett a vége. Tényleg nagyon harmonikus..
2011. aug. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
ö.Hö.Izé. Volt már ilyesmi vágy a történelemben- nem volt jó következménye. Kérdező.Szebb álmokat kívánok!
2011. aug. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim válasza:
76%
azért egy kicsit sem vagy rasszista. Aki ebbe nem illik bele ezt annak magyarázd be.
2011. aug. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
71%

Normális vagy?

Egyébként ha csak szőke hajú és világos bőrű emberek lennének a világon, én magam indítanám azt a háborút!

2011. aug. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim válasza:
66%

a múltkor álmodtam egy világot ahol csak fekete haju emberek barna szem árnyalatu emberek éltek világos és sötét bőrel mindenki boldog volt nem volt csunya és nem volt szép mindenki átlagos volt sok volt a háboru leigáztuka szőke kékszemü erős férfiakat és nőket

milyen harmonikus volt köztünk a kapcsolat*-*

2011. aug. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Az én jelenlegi barátom sötétbarna hajú, és barna szemű.

Még sosem voltam olyan boldog mint amikor abban az álomban voltam, az harmonia az a béke.

Azóta ezen gondolkodom ,hogy nem lehetne-e a génsebészet, és géntechológia segítségével megteremteni ezt a mese világot.

2011. aug. 21. 12:46
 7/37 A kérdező kommentje:

Ha ti is átéltétek volna azt az álmot, ti azt éreznétek amit én.


Ebben a világban a tökéletes család: Egy szőke hajú kék szemű erős férj, egy szőke hajú zöld szemű nő, és egy kislány és egy kisfiú.

2011. aug. 21. 12:56
 8/37 A kérdező kommentje:

Ebben a világban pont nem lennének ezek, nem lennének nácik,rasszisták stb.

Mert a génsebészet segítségével mindenki olyan lenne mint az angyalok a festményeken.

2011. aug. 21. 13:03
 9/37 anonim válasza:
18%

ellég hülyén hangzik akkor is mondomxd

A nevem Gábor hogy hivnánakXD Gabriel ark angyalxD

2011. aug. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
87%
Tanulj egy kis történelmet.
2011. aug. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!