Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adnál esélyt olyan férfinak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnál esélyt olyan férfinak, aki az ideálos tökéletes ellentéte?

Figyelt kérdés

Én a tipikus rosszfiúkra bukom, fontosak számomra külsőségek, sportos test, határozott fellépés. Önző kissé érzeketlen alfehímek. Csak sajnos újra és újra összetörik a szívem. Az utolsó ilyen férfi "darabokban" hagyott magamra. Már egy jó ideje nem vágyom kapcsolatra, magamra koncentrálok és várom, hogy muljon az idő várom, hogy ne fájjon ennyire.

Van egy férfi az életemben, akire én mindig is barátként tekintettem, soha nem vonzott mint férfi. De ő belém szeretett, nem áltattam, nem játszottam vele. Végig őszinte voltam vele. Megmondtam, hogy nem az esetem, de ő kitartó, azt mondja nem adja fel. Bármit megtenne értem.

Igazából tudom mi lenne a vége, semmit nem mozgatna meg bennem. Talán rá is unnék és fájdalmat okoznék neki. De ő ezt mégsem érti meg.

Szerintetek adjak neki egy esélyt? Vagy ha eleve így állok hozzá felesleges? És miért azok a férfiak tetszenek, akik összetörik a szívem?!?


2011. okt. 22. 21:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ha az ilyenekre buksz, akkor ne rinyalj h összetörik a szivedet.. én eleve ha észreveszem h ilyen, nem járok vele..
2011. okt. 22. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 DiMalto ***** válasza:
100%
küld el a pi.sába, és folytasd tovább a nagyarcú gyökerek utánni vágyakozást........biztos szép életed lesz.
2011. okt. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
igen
2011. okt. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%

Pontosan ezt mond neki amit itt leírtál.

És semmi értelme sincs mivel tudod mi a vége.

Ja és nem kell rinyálni ennyit.

2011. okt. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Most úgy beszéltek, mintha az én hibám lenne. Nem szabályozhatom, hogy kihez vonzódom. Foglalkozom magamma, sportolok, figyelek az étkezésemre, külsőmre stb. Ugy gondolom, ha én figyelek magamra ezt elvárhatom a páromtól is. Ez még nem feltétlenül foglalja azt magába, hogy egy gerinctelen szemét aki kihasználja, hogy mindent megteszek érti. Mert én ilyen vagyok. (Csak sajnos eddig csak ilyeneket fogtam ki)
2011. okt. 22. 21:57
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
többet érdemel nálad a srác. Keress valami rosszfiút aki összetöri a szíved szegény srácot meg hagyd hátha talál olyat aki megérdemli a szeretetét és nem olyan mint te...
2011. okt. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nem hisz neked, bebizonyíthatod, hogy nem tudsz beleszeretni. Aztán vagy kiderül, hogy tévedtél, vagy ő nyugodhat meg, hogy legalább megpróbálta.
2011. okt. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem felejtsd el! úgyis mint barátot! ezt a férfi népesség és a Magyar Köztársaság nevében mondom, mindenkinek így lesz a legjobb.
2011. okt. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

Ha összetörte, túllépsz rajta, nem éri meg utána sírni. Felfoghatná mindenki. :'D Sosem sírnék 1 pasi után sem, aki átba*szott, elhagyott, megalázott, satöbbi. Max elcseszném a hátralevő életét. :)

És felesleges megpróbálni, ha unalmas lenne... Még a barátságotok is megszakadna a végén. :/

2011. okt. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

utolsó: a barátság így is megszakad sztem...

Én megpróbálok mindent megtenni hogy alfább legyek, és elég jól haladok, a fejlődés pozitív!! Hála a sok könyvnek :)

Engem még sose szeretett egy lány sem. (barát az van bőven) Csajozási képességeket fejlesztenem kell, a kedvesség lóf@szt se ér amint a mintacsajszi itt meg is fogalmazott a kérdésben!!

Badboys Lifestyle-ban benne van minden: a mozgás, a viselkedés, a stílus

Ajánld ezt a könyvet a srácnak és hajtsd el ahogy minden lány teszi a "rendes pasikkal"

Én ezt ajánlom.

F18

2011. okt. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!