Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Sötét szoba, magas szőke hajú...

Sötét szoba, magas szőke hajú nő. (bővebben lent) Mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Nem rég úgy ébredtem fel, hogy tisztán emlékeztem egy álmomra. Egy sötét szobában voltam, velem szemben egy magas, szőke hajú nő, vérpiros-földig leérő ruhában. Igazából semmi különös nem történt, csak álltunk egymás előtt. Rám se nézett, csak felfele. Én vele szemben álltam, mozdulni se bírtam. Kicsit kivagyok tőle... Mit jelenthet?
2011. aug. 23. 09:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Megnéztem álomfejtős könyvben, itt van minden:

szőke haj: érzelmeidet akaratod ellenére elárulod és ebből bajod származik.

estélyi/hosszú ruha: Egyhangú napok; úgy gondolod, partnered nem elég szórakoztató; jobb színben akarod feltüntetni magad, sok eltitkolnivalód van./ takargatni valód van.

Ha a ruha feltűnő volt: a kiszolgáltatottságtól való félelem; úgy érzed, hogy mások félrevezetése hatalmat ad.

Ha a szoba rossz érzést keltett: érzést ébresztő szoba: érzelmi zűrzavar, nem igazodsz ki magadon se, másokon se.

Ha a sötétség jól esett: magadnak való természet, szeretsz egyedül lenni, nem szereted ha dolgaidba beleszólnak

2011. aug. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
24%
Pam, a True Bloodból meg fog ölni. És azért nézett lefelé mert a legújabb részekben rothad a feje.
2011. aug. 23. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Régi, Csángó álomfejtők szerint: "Magas, szőke nő, aki vérpiros ruhában szemben áll előttünk és mozdulni sem bírunk, jelent:

1.) Férfinak - titkos vágyat egy gyönyörű, de irtózatosan gusztustalan bajuszos lány iránt, akivel az APEH bejáratánál fog szárcsahangot utánozni;

2.) Lánynak/nőnek - becsapást a közeljövőben, amikor is a zöldséges, a kért paradicsom helyett kövér lógégét csempészik a kosarába."

2011. aug. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!