Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » 1hete folyamatosan ezt álmodom...

Heyheyhey kérdése:

1hete folyamatosan ezt álmodom, mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Van barátom, de 1hete minden egyes álmomban egy másik sráccal vagyok, akivel a valóságban is nagyon jóban vagyunk. Az álom mindig úgy fejeződik be, hogy vagy ő engem, vagy én csókolom meg őt !?
2011. aug. 25. 15:55
 1/10 anonim válasza:
Mit érzel a párod iránt? Lehet, h. rejtetten azt üzeni az agyad, h. valami nem okés.
2011. aug. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy a másik sráchoz vonzódsz, vagy elkezdett nekem nem rég jobban megtetszeni és ezért álmodod?:O
2011. aug. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok, vagy lehet hogy a másik srác vonzódik hozzád
2011. aug. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
neked*
2011. aug. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
nem nekem megtetszeni hanem neked bocsi xd
2011. aug. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
A másik sráchoz érzel valami vonzódást,amit a valóságban nem mernél kimutatni..! Ezért álmodsz mindig vele! Lehet,hogy a párodat szereted de az akiről álmodsz vonz téged valamiért...:)
2011. aug. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Semmit. Az ilyen kérdéseket reflexből törölni kéne a moderátoroknak. HALLTOK?!
2011. aug. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a válaszokat :)

egyébként nagyon szeretem a barátomat, másfél éve együtt vagyunk és nem tudnám elképzelni az életemet nélküle viszont

Egyébként igen, az álombeli srác is már elég régóta szeret és tény, hogy mostanában én is kezdek kicsit jobban vonzódni hozzá.:/ valószínű, hogy ez van a háttérben.

2011. aug. 25. 16:47
 9/10 anonim válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 16:43


Hát már ne haragudj, de ez a rovat álomfejtés címen fut. És ennél durvább és ostobább kérdések is vannak itt.


Válaszolónak:

Amikor én együtt voltam a párommal én is ilyeneket álmodtam. Érdemes elgondolkodnod azon, hogy miért vagy vele együtt. Én azóta szakítottam vele.

2011. aug. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát igen.. köszönöm a segítséget :)
2011. aug. 25. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!