Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 19 éves vagyok. Folyamatosan...

Dexy kérdése:

19 éves vagyok. Folyamatosan azt álmodom h gyermekek születik, szülök, esetleg már megvan. Ez jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
Valójában barátom sincs 3 hónapja, és igy a szexuális életem se. A gyerekekkel sose voltam kibékülve, nálam mindig mindeni gyereke sír. És nem értem miért álmodok az anyaságról mikor eszemben sincs anyának lenni.
2011. okt. 28. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
2011. okt. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. okt. 28. 21:32
 3/5 anonim ***** válasza:

Most csak nagyon elegem van a közgázból, vagy az előző válasz alapján, ha azt álmodod, hogy szülsz, az anyagi javakat jelent? Jó, ez már biztos paranoia, de azért jaj. Na jó.


Szerintem egyszerűen tartós kapcsolatra vágysz.

2011. okt. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jelenthet-e? Ja, azt, hogy vágysz rá.
2012. jún. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
google --› álomfejtés szülés/kisbaba/terhesség és hoppá! van egy csomó találatod! mért ilyen lusták az emberek?
2013. máj. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!