Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Halott apa álomban, ha elvisz...

Halott apa álomban, ha elvisz valakit?

Figyelt kérdés

sziasztok.


nagyon furcsa álmom volt.

Apukám,aki már évek óta halott,eljött hozzánk.

a kisfiammal voltunk otthon ketten,és láttam,ahogy megállt az ajtóban.csengetett,de nem nyitottam neki ajtót,nem akartam beengedni,csendben vártam,hogy elmenjen.

aztán nem tudom,hogyan,de mégis kivitte a gyereket,nem mondott semmit,már csak azt láttam,hogy a karjaiban volt a kisfiú és elindult vele lefelé a lépcsőn.

nagyon rossz érzés volt,utánuk akartam menni,de vmi visszatartott,csak néztem ahogy elviszi magával.


segítsetek légyszi,mit jelenthet ez?

köszi szépen.


2011. szept. 5. 13:36
 1/7 anonim válasza:
Szerintem csak annyit, hogy nagyon félted a kisfiad. az álmodban egy félelmed jelent meg. 5 éve halt meg apum, akkor még egyetemista voltam egy távoli városban. Én mindig azt álmodom, hogy én haltam meg, és ő ezt tudja, de mégis minden pénteken kimegy és vár az állomáson, és csak várja, hogy hazamenjek, de nem megyek többet. Pedig sajnos ő az, aki nem jön haza. Eléggé hátborzongató, de csak azért van, mert hiányzik nagyon. Bocs, hogy leírtam a saját álmom is, nem sok köze van a tiedhez végülis. Azt mondják, hogy az álmok két dolgot jelenítenek meg, félelmet és vágyat. Te félsz, hogy elveszíted a kisfiad, én meg vágyom bízni benne, hogy édesapám valahol vár rám... és majd újra találkozunk.
2011. szept. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Apukád élt még mikor a gyerek született?

Én ebből arra gondolnék hogy apukádnak nem volt lehetősége megismerni a gyereked, és téged ez bánt hogy nem alakult ki közöttük szorosabb kapcsolat.

2011. szept. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ne úgy gondolj erre hogy rossz érzés

Ha például most is élne apukád akkor is eljönne meglátogatni nem? A gyereket elvinné ide-oda játszótérre közösen eljátszanának.



elöző voltam

2011. szept. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi,hogy megnyugtattatok.

sajnos nem élt már apu,amikor a kicsi született.

2011. szept. 5. 14:12
 5/7 anonim válasza:
Én úgy tudom,ha olyan emberrel álmodsz aki már nem él,akkor azt jelenti hogy találkozni fogsz valakivel akivel már nagyon régen nem találkoztál.
2011. szept. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gondolatban mond meg neki, hogy nagyon megijesztett az álmod és inkább arra kéred vigyázzon az unokájára és rád.


Az én nagymamám már huszon éve meghalt, de ha hangosan panaszkodom az anyukámnak, hogy mostanában nem jön álmomban, lehet hogy már leszületet újra, akkor kb két nap múlva megjelenik és ad valamit álmomban. Ezt nagyon szeretem...

2011. szept. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szüleink,ha meghalnak is,tovább élnek szívünk egy kedves zugában.Időről időre előjönnek álmainkban,emlékeinkben,és visszabújnak oda,hogy tovább őrizzék álmainkat.

Ha nem kellett félni tőlük éltükben,különösen nem kell rettegni tőlük haláluk után.Egészen biztosan nem fognak ártani senkinek,de valami dolguk van velünk,és gyermekeinkkel.

Letisztult emlékeink róluk,velük meghatározzák azt,akik vagyunk,és akikké ezáltal neveljuk gyermekeinket.

Érdemes elgondolkodnod,hogy mi az az erkölcsi értékrend,követendő norma,mely hiányzik belőled,és édesapádnak kell visszetérnie álmodban,hogy megtanítsa gyermekednek!

Álmaidban se félj szeretteidtől,még akkor se,ha már meghaltak,inkább gondolkozz el,hogy miért kellett megjelennie pont most!

2016. jan. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!