Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mit jelentenek az álomban a...

Mit jelentenek az álomban a vidámparki játékok?

Figyelt kérdés
többször is álmodtam olyat, hogy vmi búcsú szerűségben voltam, de nem volt semmi zene/színpad/árusok játékokon volt a hangsúly.. nem vidám park volt, mert ott voltak a játékok kipakolva ahol a búcsúk szoktak lenni a városomban.. kb 4x álmodtam ilyen játékokkal
2011. aug. 29. 18:49
 1/1 anonim ***** válasza:
A játék, vagy a játszás az álomban két ellentétes erő közötti küzdelmet jelképez. Ha az álmodó álmában bármilyen játékban vesz részt, ez a játék mindig magát az életet jelképezi. Emelett az álom arra is utalhat, hogy az álmodó nem veszi komolyan az életet, vagy hogy az álomképek egy játékos felkészülést jelentenek a jövőbeni élethelyzetre. Továbbá az álom figyelmeztethet arra is, hogy több játékos koncázatvállalási készséget vállalj!
2011. aug. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!