Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Édesapámat 1 éve veszitettem...

Hopehely04 kérdése:

Édesapámat 1 éve veszitettem el, edddig nem igazán álmodtam rola de tegnapi nap felkavart bennem valamit. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Álmodtam hogy eljott és velunk tölthetett 2 napot, utolso nap láttam öt ahogy pakol be a böröndjébe, kérdeztem nem maradhat e még egy napot és azt válaszolta hogy a fönök ennyit engedett és felfelé mutatot az ujjával. Kérdeztem hogy eljön e még és azt válaszolta nem valoszinü hogy engedik. Mi lehet ez? Borzasztoan fontos számomra.
2011. szept. 7. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
sztem azt hogy eddig veletek volt de már elmegy vigyázatok magatokra mennie kell a menybe különben ot ragad.
2011. szept. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Tom Benko ***** válasza:
Kicsit szomorkás álom.
2011. szept. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%
ja. Egyet értek az egyeskével. Nem érzékelted mostanában a jelenlétét?
2011. szept. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Nagyon felkavaró amit írsz...

Én a kisfiamat vesztettem el 2 éve...pár napos újszülöttként... de még soha nem álmodtam vele, pedig a poklok poklát éltem/élem át nélküle.

Az első válasza nagyon megérintett. Lehet benn valami.

2011. szept. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnos édesapámat nagyon tragikusan veszitettem el és váratlanul,eddig nem tudtam rola álmodni pedig minden este ,,vele,,alszom el,és most...annyira felkavart,láttam öt a megszokott kis kabátjában a megszokott kis böröndel és könyörögtem hogy maradjon,és az a mondat...igen,éreztem hogy mostanság mintha valami furcsa lenne,sokat gondolok rá de most mintha mégtöbbet. Egyedul maradtam nelkule,24 éves vagyok.
2011. szept. 7. 20:07
 6/10 anonim ***** válasza:

először is részvétem

tudom nehéz, de egy jobb helyre ment és ő is biztos azt szeretné hogy boldog légy

és mit mondott álmodban? ha nem baj hogy megkérdezem

sosem vagy egyedül ezért is vannak a barátok segítenek,szeretnek..

2011. szept. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
NAagyon kedvesek vagytok,köszönöm. Ugy láttam öt hogy boldog volt abban a 2 napban,de amikor készult ,,vissza,,csak annyit mondott mennem kell oda fel mert a fönök csak ennyit engedett,meg azt hogy nem biztos hogy elengedik öt még. Mintha csak valami munkahelyen lenne,olyan furcsa volt az egész. Miért érzem azt hogy ez olyan valos volt? Szkeptikus ember vagyok,de ez valamit megváltoztatott..olvastam hogy a halottak képesek felvenni a kapcsolatot szeretteikkel-csak a mi emberi agyunk tul képzetlen ahhoz hogy vegye ezeket a jeleket,kivéve néha ha álmodsz vagy hipnozisban mert olyankor nagyon pörög az agyad és bevillanhatnak olyan képek amiket ,,ép,,ésszel képtelenek vagyunk felfogni. Erröl mi a véleményetek??
2011. szept. 8. 19:21
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Részvétem. Szerintem az álmod azt jelenti, hogy lassan letelt a gyász ideje, és most már képes leszel elengedni őt. Felnőttél.
2011. szept. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Jah!
2011. szept. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a főnök az Isten. Az, hogy apukádról álmodtál az azt jelenti, h szeretted, és lehet, hogy még veletek van, és vigyáz rátok. :) Lehet, hogy ezt v ilyesmit jelent....


Részvétem....

2011. okt. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!