Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy értékes kapcsolatot...

Egy értékes kapcsolatot veszítettem el, hogyan állítsam vissza?

Figyelt kérdés

Családi zűrzavar miatt ok nélkül megfenyegettem idegességemben (többször is) egy egyébként korrekt, és teljesen ártatlan ismerősömet. Cserébe kizárt az életéből, letiltott, letörölt mindenhonnan és még a telefonszámán sem érem el.


Már körülbelül fél éve. Nagyon hiányolom, mert korrekt, megbïzható tanácsokat adtunk egymásnak és amellett, hogy néha elkélne a segítsége hiányolom a dolgokat is amiket mutatni, mondani szokott.


Mit tegyek?


2011. okt. 23. 06:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nagyon megbántottad!

Mit tegyél?

Tanulj belőle!

2011. okt. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ez olyasmi, amit már nem fogsz tudni rendbe hozni. Előzőnek igaza van, tanulj belőle. De őt sajnos elveszítetted. Nem érdemes ezen rágódni. Én hasonló cipőben járok, volt egy nagyon fontos barát az életemben, akit egyszer sikerült olyannyira eltaszítanom magamtól (mai napig nem értem, hogyan sikerült ez), azóta teljesen eltűnt, hiába próbáltam vele többször is felvenni a kapcsolatot. Ez két éve volt. Most már mindegy, sajnos ez így marad. Sok sikert a továbblépéshez!

19/L

2011. okt. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bánomisén ***** válasza:

Ne is haragudj, de ha több ízben is megfenyegettél valakit, aki neked sosem ártott, akkor ne csodálkozz, hogy elzárkózik. Minden normális ember ezt tenné.


Mit tegyél? Ne fenyegetőzz ok nélkül a jövőben. Meg okkal sem. És akkor más nem fog elzárkózni, mert nem lesz oka rá.


Viszont ez a hajó már elment, lépj tovább.

2011. okt. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pro Patria ***** válasza:
Hogyan fenyegetted?
2011. okt. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!