Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Nagyon fontos, mit jelent?!?

Nagyon fontos, mit jelent?!?

Figyelt kérdés

Hali, életem nőjét megláttam tavaly szeptemberben. azóta nagyon nagyon rosszúl alakulnak a dolgok, utál engem, és úgy érzem elítélt.éjell napal rá gondolok és mindenkiben mindenben öt látom és keresem . Tegnap este azt álmodtam, hogy egy számomra ismeretlen helyen egy út szélén "tudom hogy egy ház elött " megcsókoltam, majd megpusziltam az ö irányából az ö bal arcfelét, majd nem tudom, de vagy a nyakát vagy a vállát pusziltam meg s ez után megszagoltam a haját. aztán ébresztet a faterom -.-"""" :(((((


Nagoyn kíváncsi vagyok mit jelent ! légyszives, csak öszinte válaszokat írjatok ! mert nagyon fontos ez a lány a számorra ! lassan 1 éve hogy probálkozok . de eddig nem sok eredeménnyel, szinte semmivel, de szeretem ! szerelmes vagyok bele.

nagoyn fontos számomra ! és nem adom fell. 1 év még semmi.


18/F


2011. szept. 10. 22:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
..baker csávo..ha szereted probálkoz akármi is lesz probálkoz tarcski mellete soha ne add fel.az állom meg lehet még egy biztato jel volt hogy csináld menny hajrá.és én is eztmondom GO GO GO!
2011. szept. 10. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De az álomnak csak van jelentése ! puszta barátságot akarok most töle hogy ismerjen meg , mert úgy érzem elitált,éa ha barátok vagyunk ismer ellégé megint próbálkozok, de a barátságba se megy bele szereintem, látja asuliba, hogy mindig nézem, persze ha észre vesz azonal elfodulok vagy csinálok valamit..... nem tom miért :/ aztán látja hogy szerelmes vagyok bele. mit jelent az álom ? nem történt kettönk köz semmi több mint 1x beszélgetés ! ami 2 percet se tartott. szóval arra biztos nem gondolok hogy hiányzik a csók meg a puszi amit álmomban történt....
2011. szept. 10. 22:46
 3/14 anonim ***** válasza:
mondom az álmod azt jelentete hogy öszejöhetek és hogy probálkoz.
2011. szept. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
okés, köszI ! már 4 hónapja fontolgatok valamit, de akkor most megcsinálom. rosszabb nem lehet :)
2011. szept. 10. 22:51
 5/14 anonim ***** válasza:
hát jah.hajrá
2011. szept. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azért egy álomfejtő véleményére is kiváncsi vagyok :)
2011. szept. 10. 23:07
 7/14 anonim válasza:
100%
22:41, bárcsak ilyen kitartó lettél volna a helyesírás tanulásában is...
2011. szept. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Ember, ébredj! FELEJTSD EL!!!
2011. szept. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Légyszives csak a kérdéssel kapcsolatban :). Am kérdezhetem a te véleményed ? ez elötti komment :)
2011. szept. 10. 23:16
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem fogom elfelejteni :) mindent megteszek de elfelejteni , egy időre nem ....
2011. szept. 10. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!