Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miert almodom folyton ezt?...

Miert almodom folyton ezt? :/Fontos!

Figyelt kérdés

Nalam visszatero almok koze is tartozik ez,es annyira eltheuen megelem,hogy amikor felkelek frusztraltnak erzem magam es nagyon megkonnyebbulok,hogy alom es nem a valosag.


Szoval az almom maga az iskola.Hogy ujra iskolaba jarok,legtobbszor melankolis allapotba mondogatom almomban hogy miert kell iskolaba jarjak,hogyha lediplomaztam mar,vagy masik eset,hogy masnapra egy tucat munkat kell leadnom.:-s


Ez azert lehet,mert valoban voltak ilyen gondjaim?Hogy elmaradtam a tobbitol es potolnom kellett es annyira rosszul eltem at,erintett meg h most almaimban is kovet?Mit tehetnek h elmuljon?


2012. márc. 1. 12:18
 1/2 anonim válasza:
Szerintem ahogy írod sok gond, stressz amit a iskolában át éltél prosztraumás stresszet okozott neked. Valószínűleg mostani életed is hasonlóan stresszes és ez hozza ki belőled. Próbálj meg nyugodtabb életet élni, ha ez sem segít menj pszichológushoz.
2012. márc. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
uuh,nem is gondoltam hogy valaha ebbol ilyen mellekhatas lesZ:-o koszonom a valaszod!:)
2012. márc. 1. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!