Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért álmodtuk ugyanazt?

Miért álmodtuk ugyanazt?

Figyelt kérdés
Kb. 1 éve barátnőmmel elmentünk sétálni egy sötét erdőbe és találtunk hosszú idő után egy elhagyatott kis kunyhót és nagyon megijedtünk, elkezdtünk szaladni kifelé az erdőből. Mikor kiértünk nagyon kíváncsiak lettünk hogy mi lehetett a kunyhóba de nem mertünk visszamenni. Azóta kb. heti 2-szer az álmomban lejátszódik ugyanez hogy szaladunk kifelé az erdőből és az álmomban mikor visszanéztem a kunyhó felé megláttam egy sötét alakot. Mikor ezt elmeséltem a barátnőmnek, mondta hogy ő is ugyanezt álmodta.
2011. szept. 17. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert mindketten átététek ugyanazt a felkavaró dolgot.
2011. szept. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
oké, de akkor is fura hogy mindketten pont ugyanazt álmondtuk
2011. szept. 17. 17:06
 3/7 A kérdező kommentje:
álmodtuk*
2011. szept. 17. 17:07
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
A kunyhótól megijedtetek és kiszaladtatok az erdőből? Roppant érdekes. De valószínűleg a részecske buzalitás lesz az oka. Meg az hogy 11 évesek vagytok. A buzalitás szeret kislányokat riogatni. Egyik rossz tulajdonsága.
2011. szept. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Furi. De nem annyira...
2011. szept. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mert nem tudtad feldolgozni a dolgot, és az agyad rem fázisban próbálja ezt megtenni a tudatos éned helyett...
2011. szept. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
félresikerült Jancsi és Juliska
2011. okt. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!