Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Mi volt az az álmotok (akár...

Mi volt az az álmotok (akár rossz, akár jó) ami mély nyomot hagyott bennetek és évek mulva is emlékezni fogtok rá?

Figyelt kérdés
2011. okt. 7. 17:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az egyik amikor azt álmodtam, hogy betört a víz az ablakon és kisodort az utcára, az utcán hatalmas, gyors áradatú víz borított mindent és engem vitt lefelé, meg akartam kapaszkodni egy kerítésben, de nem sikerült, iszonyú sebességgel vitt a víz. Mai napig úgy étzem, hogy ez egyszer be fog következni.
2011. okt. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A másik amikor fura álmom volt elhunyt apukámmal és ott volt a hátam mögött álmomban a bátyám is, másnap felhívtam őt, hogy valamelyikünkért jött apu, kérdeztem nincs-e baja, de akkor még nem volt, rá 1 hónapra beteg lett és 3 hét alatt elment. :-(
2011. okt. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy álmodtam meg hogy elriasztom a legjobb barátnőmet és hogy hallucinálni fogok. Bár ne lett volna igaz, és ne valósult volna meg. mejutka 23/l mai napig szenvedek tőle mert menekülnek tőlem az emberek a valóságban mert nem értenek meg,s mivel nem értenek meg és menekülnek egyre nagyobb hibákat követek el- a valóságban
2011. okt. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
pár éve volt, talán 3-4. Az álomban hirtelen akcióba csöppentem. Szóltak, hogy ebbe a kútba most bele kell ugranom, mert különben elkapnak. Hogy kik, nem tudom. Azt mondták bízzak bennük. A kút színültig volt vízzel. Bele ugrottam. Kevés ideig voltam vízben, mert egyszer csak elkanyarodott, végül is úgy működött mint a wc vízzáró része. csúsztam egy folyosón, végül bele pottyantam egy föld alatti világba. Valaki volt velem, aki megmutatott mindent. Mentem egy folyosón, jobb kéz felől egy kórus énekelt nagyon szépen. Köztük volt a sógornőm, akivel a valós életben már sok konfliktusom volt, de úgy éreztem, hogy abban a világban fontos szerepe van. Szépen énekeltek. Megmutattak mindent, végül, mikor épp a wc-ig is a zuhanyzóig jutottam, megtaláltak minket. Volt egy periszkóp, amin látni lehetett ,hogy A FÖLD FELSZÍNÉN valami fekete ruhás emberek épp ugrálnak bele a kútba. Fekete autóval érkeztek, és úgy néztek ki mint a kommandósok. Elkezdett mindenki menekülni én pedig sarokba szorultam, mert a folyosó végén épp egy zuhanyzó fülkében kuporodtam, ahonnan nem volt tovább. Ez az álom minden este eszembe jut...
2011. okt. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Egy időben rendszeresen visszatérő álmom volt, hogy az összes fogam szépen elkezd kirohadni és lazulni, és kiesik mind, az ínyem darabjaival együtt. Véres cafatok, meg amit akartok. Böeeeeh. Utáltam.


És egyszer egy hamis ébredés után álmodtam ezt. Na, _azt_ meg fogom jegyezni. :(


Szerencsére soha semmi baj nem volt a fogaimmal, még lyukas fogam se volt soha.

2011. okt. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egy egész nap egy másik világban, másképp. Az végig fog kísérni biztosan.
2011. okt. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A halott édesanyámat láttam egy tepsiben,ami színig volt vízzel, ahogyan felül...annyira borzalmas álom volt h sose felejtem el.
2011. okt. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Hayka01idegen válasza:
szomorú és mély érzésű na meg hosszu szóban könnyebb volna
2011. okt. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Amikor nézem ORBÁN és csicskásainak bejelentéseit az esti híradóban hogy ezután milyen jó lessz a népnek .Utánna egész éjjel horror álmaim vannak.
2011. okt. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Nekem olyan álmom volt, hogy még kicsi voltam( 2.-os lehettem) és napközi után kimentünk az udvarra, hogy majd jönnek értünk a szülők. Aztán szépen fogyatkoztak a gyerekek, a végén már csak én maradtam egyedül az udvaron, a tanárok se voltak már ott. Beesteledett, az utcán nem volt közvilágítás. Egyszer csak arra leszek figyelmes, hogy apukám és a két bátyám jönnek értem. Az iskolakerítés túloldalán voltak. A kapu zárva volt, így átmásztak rajta. Eddig nem is olyan rémisztő, de ami ezután történt az hátborzongató! Fogtam egy kanalat, és az apukámnak kiszedtem a nyelvét vele, az egyik bátyámnak a fülébe dugtam bele, a másiknak pedig a szemébe. Apu szájából ilyen zöld lé(vagy nem tudom, hogyan írjam le)jött ki. A két bátyámra nem emlékszem.

Elég ijesztő volt!


Van egy másik is.

Ugyan úgy iskolában vagyok, testnevelés óra van. Egyszer csak elsötétül minden, és egy nagyon nagyon hatalmas mennydörgést hallok. Hát mondanom sem kell, egyből felriadtam!


Még egyet írok.

Megint csak iskola. Szünet van, kint vagyunk a folyosón. Mindenki arra lesz figyelmes, hogy lépteket hallnak. Nagyon hangos léptek, és egyre hangosabbak. Aztán betörik az ablak, és egy hatalmas dinoszaurusz ordít be az ablakon! Borzasztó volt! Mindenki kimenekült, csak én maradtam bent, utána bejött a dínó, és elkezdett üldözni! Szerintem annál nincs rosszabb, amikor üldöznek álmodban!

2011. okt. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!