Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez mit jelenthet? Mostanában...

Ez mit jelenthet? Mostanában mindig a vezetésről álmodom.

Figyelt kérdés
Az éjszaka is azt álmodtam,hogy egy gyorsasági motort vezetek (Honda),nagy sebességgel száguldoztam,mindenki nézett engem,hogy egy ilyen visszafogott csendes lány mit kereshet egy ilyen motoron.Sok hülyeséget szoktam álmodni,de ez vitte a pálmát.Nagyon jól szórakoztam,míg fel nem ébredtem.
2011. szept. 23. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:

"egy ilyen visszafogott csendes lány"

Lehet, hogy valójában nem is vagy ilyen visszafogott? Talán szeretnél kitörni ebből a "skatulyából".

2011. szept. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van benne valami :) Köszi a választ!
2011. szept. 23. 12:13
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
A vezetés, az önállóságot, és az önállóságra törekvést jelenti. Az jó, ha álmodban te vezetsz, mert az azt jelenti, te irányítod az életed, nem uralkodik rajtad senki.
2011. szept. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nehogy elhidd, hogy az a jó, ha te irányítod az életed! Uralkodj magadon, az más, de elég egyértelmű, hogy lehetetlen hogy magad mindent irányítsál magadkörül. Szerintem elég nagy káosz van már épp így is ebből, hogy mindenki a maga feje után akar menni, önmegvalósítás meg társai.
2011. szept. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!